Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Animal m stak. Vélemény?

Megmondokapitany kérdése:

Animal m stak. Vélemény?

Figyelt kérdés
70 kiló vagyok, rendszeresen edzek. Milyen hatása lesz?
2011. dec. 6. 23:54
 1/4 dirtboy ***** válasza:

hogy milyen hatása lesz azt nem lehet csak úgy megmondani,nem mindenkinél egyforma hatást fejtenek ki a hasonló készítmények plusz függ a genetikádtól is és a táplálkozástól na meg az edzésedtől is.

szóval sok mindentől függ,jó esetben erősödsz és izmosodsz ha a kaja rendben.

rossz esetben kidobott pénz lesz és alig érezhető hatás.

én spec ilyen fajta kiegért nem fizetnék ki max ennek az összegnek a felét,ez az ár valami egészen drabális.

2011. dec. 7. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
70 kilóról felmehetsz 71,5-re...
2011. dec. 7. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

kidobott pénz soha nem szedtem ilyen késítményeket mert fölösleges, a marketing az nagyon jó és veszik is de igazából semmit sem ér!!!

számold ki!!

ha veszel egy db t menyi lové, de ha utána nézel h azok a növényi kivonatok ami benne vannak és elérjék az optimális hatásukat mert az van nekik de nem abban az adagolásban amiben a termékben szerepelnek, akor simán vehetnél 2-3 db t is egy hónapra pl tribulusból is 3g az optimális v a flavonokból is kb 500-1000 mg nál van az optimális egyszer kipróbáltam flavonkészítményt de nem az ajánlott egy két kapszulát vettem be hanem maagmank kiszámoltam h mekkora az optimális mennyiség és akkor meni kéne belőle, NA akkor volt hatása minden ami le volt írva de az árat nem mondom inkább ami rá lett költve, de izmot hozott nagyon !!!!!!!!!!!

2011. dec. 7. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Csombor válasza:

én pl nagyon durván jól fejlődök tőlle



16f

2013. ápr. 17. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!