Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Az erőnövelőktől mint pl. a...

Az erőnövelőktől mint pl. a hot blood meg az ehhez hasonlók van valami mellékhatásuk nagyobb erő vissza esés stb?

Figyelt kérdés
meg bigbang ezek nek a szedése milyen kortól ajánlatos?
2011. dec. 20. 15:49
1 2
 1/15 dirtboy ***** válasza:

/mellékhatásuk nagyobb erő vissza esés?/


nem baz dmeg 1 tasakkal benyomsz és öröké hatni fog.


jó olvasást:

[link]

2011. dec. 20. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Normálisan kérdeztem b+ nem értek hozzá ezért kérdeztem elvileg ez az oldal azért van.De bocs ha tévedek
2011. dec. 20. 16:01
 3/15 dirtboy ***** válasza:

igen azért van csak tudod itt nem robotok válaszolnak hanem emberek aki lehet hogy fáradtak mint én és ha ilyen hülye kérdés van akkor bizony durran az agy.



étrended van már?

egyébként nem erőnövelőnek hívják hanem energetizáló készítményeknek.

2011. dec. 20. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Elvileg 18 éves kor alatt nem ajánlottak, láttam 16 éveseket akik nyomatták ezeket, és annyit értek el vele, hogy felvitte a vérnyomásukat, magas pulzus, és rosszul lettek tőle.

Igen, amikor szeded, természetesen érezni lehet a bedurranást, azt hogy keményebben tudsz edzeni, megemeli az erőszintedet, de én azt mondom, ha kezdőbb vagy, hidd el, elég egy összetettebb vitamincsomag is, mint pl. egy Multi Pro Pak. Nekem ettől is sokkal jobban ment az edzés, tele voltam energiával. Ezek az energizálók azoknak való, akik már komolyabban foglalkoznak vele egy picit. A kezdők még nem is fogják érezni igazán azt a hatást, amit ezek kiváltanak. Később hazsnos lehet, kezdőként meg fölösleges...

2011. dec. 20. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

én használtam a Hot Bloodot,2 mellékhatást figyeltem meg.

Az egyik,hogy sokáig nem kívánod utána a kaját,a másik,hogy kifejezetten ingerlékeny voltam tőle+kézremegés.

2011. dec. 20. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Másrészről tényleg kell hozzá egy pontosan kidolgozott étrend, a normális étkezésnél nincs fontosabb. Ha az rendben van maximálisan, és az edzés is, akkor jöhetnek majd a kiegészítők. :)
2011. dec. 20. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Mik azok az erőnövelők? idióta
2011. dec. 20. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 TOMAtm ***** válasza:

a hot blood : kitágítja az erek falát,emiatt több vér tud robogni bennük az izmokhoz,ami kevésbé fáradékonnyá tesz szériázás közben.viszont ha nő az ér keresztmetszet akkor csökkenne a vér nyomása(elálmosodnál) szóval tesznek bele mellé valamilyen vérnyomásnövelőt(általában koffeint).akinek fáj a feje tőle annál alapból magas a vérnyomás vagy érzékenyebben reagál a koffeinre.18 éves kor alatt nem ajánlják...gondolom azért amiért cigit meg piát se...na mind1,remélem tudtam segíteni.

Én am ha nitrós cuccról van szó inkább Gaspari Superpump -ra esküszöm(nem koffeines).

2011. dec. 20. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Dirtboy,azért én nem értem,hogy egy ilyen hülye kérdésre miért muszáj válaszolnod....
2011. dec. 20. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 dirtboy ***** válasza:
miért ki vagyok én hogy ne válaszoljak egy ilyen kérdésre?
2011. dec. 20. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!