Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen a legoptimálisabb...

Milyen a legoptimálisabb edző-sportoló kapcsolat?

Figyelt kérdés

Már volt jópár edzőm, egyik fajta szigorú és rideg, sokat követel, de nem célja, h kicsit is szeresse a sportoló, másik féle viccelődős, barátságos, de nem követel sokat, na és egy ötvözet: barátságos, akivel nagyon közeli kapcsolat alakul ki, de emellett rohadtul sokat követel.

Melyik mellett lehet legtöbbet fejlődni?

Szerintetek is kell vmilyen érzelmi kötődés ahhoz, h a lehető legtöbbet tudja a sportoló teljesíteni?


2011. dec. 31. 15:36
 1/4 lee12 ***** válasza:

a rideg se jó mivel akkor a tanuló utálja az edzőt és így az edzést se végzi olyan keményen

a nagyon kedves edző se jó mert nem tud fegyelmet tartani

a 2 ötvözete jó aki edzésen kő kemény de edzés után már kedves lesz

2011. dec. 31. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem a 3. típusba tartozik az edzőm. Edzésen van, hogy kikészít, de edzésen kívül elég jó a kapcsolatunk.
2011. dec. 31. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
És néha nem érzed úgy hogy túlságosan is jóban vagytok? Néha mintha családtag lenne vagy hasonló. Egyébként szeretem, hogy ez van, csak épp nem értem. :)
2012. jan. 1. 17:18
 4/4 anonim ***** válasza:
Hát eleinte furcsa volt. Néha most is az, mert nem mindig sikerül komolyan neki állni a dolognak, de aztán összehozzuk kis időpocsékolás után. :D
2012. jan. 1. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!