Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » A koffeint potolhatom eros...

A koffeint potolhatom eros kaveval is, ha ajanlott egyes energia tablettakhoz?

Figyelt kérdés
Gondolok itt arra, hogy egyes tablettak erosebbek, jobban hatnak,ha koffeinnal keverjuk. No most akkor szuksegem lesz koffein tablettakra is, vagy maga egy jo eros kave is feldobna??? esetleg tapasztalat?

2012. jan. 5. 23:31
 1/5 anonim ***** válasza:

pontosan mi a célod?

én elvben nem értek egyet az edzés előtti koffeinezéssel. viszont igen, nyilván feldobna a kávé. sőt, ki lehet próbálni a koffeinmérgezés különböző fokozatait, egy élmény (true story).

edzéshez mindenképpen kell ez?

2012. jan. 5. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
tulajdonkeppen zsiregeto tablettarol van szo, es allitolag koffeinnel nagyobb a hatasa, tobb forumon is olvastam, de keves dolog volt rola irva... itt nem csak arrol lenne szo,h beveszem a tablettat, es lefekudnek, es eltunok ugy lefogyok... sporttal igyekeznek es ezzel a kiegeszitovel is... csakhogy kell-e az a koffein, hogy jobban feldobjon a sportolas elott?
2012. jan. 5. 23:54
 3/5 A kérdező kommentje:
vagyis eleg a kave??
2012. jan. 5. 23:55
 4/5 anonim ***** válasza:

nem, abszolút nem kell semmilyen stimuláns sportolás előtt.

nem tudom honnan jött ez. ha fáradt vagy, nem mondom hogy ne próbáld ki a kávét, de nehezen képzelem el, hogy valakit tényleg ébren tart este (és koncentrálni is tud, ha már valamit csinál) és edzéskor is, alapból izzadsz, izgatószer, dekoncentráltságot okozhat..

szerintem fölösleges.


a zsírégetőkről ma már nem írok többet, eleget koptattam ma már a billentyűket. majd ha nem használ, akkor alakíts az étrendeden. 1. szempont, kevesebbet kell enni, 2. egészségeset. ezeket tartsd szem előtt, és rendben lesz.

2012. jan. 6. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

itt érdekes termékekről beszélnek, gondoltam linkelem neked.

http://www.gyakorikerdesek.hu/sport-mozgas__egyeb-kerdesek__..

2012. jan. 6. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!