Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Jelenleg 55kg vok, és 165 cm...

Jelenleg 55kg vok, és 165 cm magas. Szerintetek a 48kg az ideális testtömeg lenne?

Figyelt kérdés
2012. jan. 19. 10:15
 1/8 dirtboy ***** válasza:
koca vagy vagy kani azt is írd meg.
2012. jan. 19. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 dirtboy ***** válasza:
ha kani akkor 65kiló lehetnél simán ha pedig koca akkor 55kiló ideális lehet.
2012. jan. 19. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Én nő vagyok, 165 cm, és 48-49 kiló. Engem folyton nyaggatnak, hogy kicsit híznom kéne! (Amikor 58 voltam, akkor meg azzal nyaggattak, hogy fogyjak, de ez más kérdés.)

Személyes véleményem szerint ehhez a magassághoz egy nőnek (aki mondjuk nem versenysportol - ezt még tegyük hozzá) olyan 52-55 kg az ideális.

Szóval, ha a tükörbe nézve tetszik, amit látsz, akkor csak azért, mert 55 kiló vagy, nehogy nekiállj fogyókúrázni! Nincs miért, mert teljesen normális a súlyod.

Ha úgy vagy vele, ahogy én voltam, hogy kicsit azt soknak éreztem (de ez alkati dolog is nálam, mert sajnos a fenekem-combom erősebb, mint a vállam, és emiatt hülyén érzem magam még most is), akkor adj le szerintem maximum 2-3 kilót, többet nem kell.

2012. jan. 19. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

10:30 as válaszoló.


Köszönöm a válaszod. :) Igazából nekem mondják hogy nem kell fogynom, mert szerintük jól nézek ki most ahogy vagyok, ebben a súlycsoportban, de nem érzem igazán, hogy nekem ez lenne a legjobb. Tehát maximum 5 kg-ot leakarok adni, akkor 50 leszek, és az szerintem pont jó lenne. Így nem igazán érzem magam csinosnak, mondjuk mások mindig dicsérnek, de szerintem érted miről beszélek. Nem akarok olyan drasztikusan lefogyni, csak annyira h jól érezzem magam a bőrömben.

2012. jan. 19. 11:28
 5/8 anonim ***** válasza:
Annyira persze lehet, csak ne ess túlzásba. :)
2012. jan. 19. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 dirtboy ***** válasza:
meg ne 90 napos szar kamu diétákkal próbálj fogyni.
2012. jan. 19. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Zakathol ***** válasza:

Így van. Nők lapja, Cosmo, IM és további szörnyű magazinokban ajánlgatott diétát el kell felejteni.


Google -> szálkásító diéta.


Magas fehérjebevitel, alacsony szénhidrát, sok mozgás(aerob/kardio).

2012. jan. 19. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Redben. :)

90 naposat nem szoktam, mert irtó hosszú időtartalmú, és egyik barátnőm végigcsinálta, de semmi hatása sem lett.

Én azt szoktam csinálni hogy annak a felét eszem meg, amit eddig szoktam, és persze nem zsíros ételeket.

2012. jan. 19. 13:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!