Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Energizáló készítményt,...

Energizáló készítményt, hogyan, ill. ilyenkor ajánlott? (többi lent)

Figyelt kérdés

A kérdésem tudom hogy furán hangzik, de gondoltam, megkérdezem. Rendszeresen járok edzeni, tömegnövelőt fehérjét és multivitamint szedek, de szeretnék valamilyen energizáló készítményt, de nem kifejezetten edzéshez.

Az a problémám, hogy rengeteget dolgozom, főleg pénteken, ami úgy néz ki, hogy péntek délután hazaérek, otthon vagyok pár órát, és megyek estére dolgozni, reggelig. sajnos előtte pihenni egyáltalán nem tudok, az az idő arra elég, hogy alaposan bekajáljak, lezuhanyozom, felöltözöm, indulhatok is. a munkám nem túl megterhelő, amit este végzek, inkább iszonyú fárasztó sok hülye emberrel foglalkozni, főleg egy egész napos meló után.

Arra gondoltam, estére beiktatok valamilyen energizáló készítményt, hogy kicsit aktívabb legyek, jobban bírjam, bár azt is tudom, hogy ezt inkább edzéshez találták ki, de edzéshez még nem éreztem szükségét, inkább esti melóhoz. Nagy butaság lenne? A kávét nem igazán tudom meginni, az energiaitalok meg néha odavágják a gyomrom, ezért erre gondoltam. Szerintetek?

Előre is köszönöm a válaszokat!



2012. jan. 20. 23:25
 1/4 anonim ***** válasza:

szerintem melóhoz nem az igaziak ezek a fajta a kiegészítők.

a kávékkal meg tehetnél egy kísérletet,mert van 1000 fajta,valamelyik csak ízlik.

én amikor unatkozom meló közben,akkor guggolok 100at,vagy fekvőzöm.

más esti műszakos ismerőseim simán befürgéznek,de persze ezt sem javaslom.

2012. jan. 20. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 dirtboy ***** válasza:

koffein tablettához mit szólsz,elég lesz neked?

azt remélem bele kalkuláltad hogy az energetizálók után pár óráig nem fogsz tudni elaludni.

2012. jan. 20. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! :)

Első válaszoló: sajnos ez nem olyan meló, ahol csak úgy guggolhatok néha százat, vagy ilyesmi...:) (biztonsági őr vagyok egy éjjeli szórakozóhelyen), szóval ezt kizárom, pedig néha jó lenne:)


Második válaszoló: köszi, ez még nem is jutott eszembe, lehet utánanézek!

2012. jan. 20. 23:43
 4/4 anonim ***** válasza:
2012. jan. 21. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!