Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » TRX-el milyen tapasztalataitok...

TRX-el milyen tapasztalataitok vannak?

Figyelt kérdés
Ez inkább izmosít ugye? Zumbával és spinninggel kombinálva, hatékony lehet a fogyókúra során ugye?
2012. jan. 24. 19:59
 1/4 anonim ***** válasza:

ártani nem árt,de az tény nagyobb a füstje,mint a lángja.

izmosodni-nőni-meg a kajától fogsz.

a kérdésed meg azért butaság,mert diéta alatt kalória deficitben van a szervezet,tehát az izmosodás kizárt.

nincs megfelelő mennyiségű kaja bevitel amiből építkezzen az izom.

diéta alatt a meglévő izmok megtartása a cél és a tzs csökkentése.

ha a kalóriaégetés a cél és új mozgásformát kutatsz,akkor a kettlebell edzés igen jó kalória égető.

2012. jan. 24. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Sajnos a kettlebellről már lecsúsztam, talán majd szeptemberben belekezdek. Nyáron nem akarom magam elkötelezni három hónapra ;)
2012. jan. 25. 17:50
 3/4 anonim ***** válasza:

ezt nem egészen értem.

kettlebell edzésre is lehet fizetni alkalmi díjat,mint bármelyik másik edzésre.

3 hónapra nem is érdemes befizetni,mert aki rendszeresen edz,azzal történhet sérülés,izombecsípődés,az elején rettentő izomláz,bármi,aztán oda a 3 havi díj.

2012. jan. 25. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hát...én nálunk úgy találtam edzést, hogy azt vállalják, hogy 3 hónap alatt megtanítanak, hogy hogy kell bánni az eszközzel (nyilván mehetsz egy hónapra is, de sztem felesleges) ez után, akár otthon is edzhetsz. Viszont, olyan nincs, hogy csak egyszer-egyszer beugrom.
2012. jan. 26. 07:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!