Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » 100% Creatine Monohydrate +...

100% Creatine Monohydrate + Power Pro + Vitamin?

Figyelt kérdés

Az alábbi Creatinról lenne szó:

[link]


Mi a véleményetek róla,van esetleg aki hasznáta már?

Hogy érdemes szednem ha megveszem? Power Pro 4kg-os fehérjét vennék hozzá,és az alábbi felosztásban szedném:


183cm 85kg vagyok.

Reggel Vitamin tabletta és egy turmix.

Edzés előtt creatin. ( De hány gram? 5-10?)

Edzés után turmix,creatin.

Este vitamin.


Pihenőnapokon pedig napi 1 turmix menne.


Szeretném,hogy a creatin ne csak vizet hozzon fel,ami a kúra után kiürül,és semmi látszata nem marad,hanem lényeges fejlődést hozzak össze,a vitaminnal és fehérjével.


Ebben kérnék segítséget tőletek! A válaszokat előre is köszönöm!


2012. jan. 28. 10:57
1 2
 1/12 dirtboy ***** válasza:

jó kreatin most is van nekem 800g belőle


85kilóhoz mehet töltésnek 3bapig 30g és 2napig 20g.utána szinten tartáshoz minden nap 15g.

az hogy ne csak vizet hozzon jól kell kajálni és edzeni.

vitamin milyen?

dextróz van edzés utánra és a kreatinhoz?

2012. jan. 28. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

A kaja rendben van,dextróz nincs a creatinhoz! Láttam shoppon van szőlőcukor olcsón por formában amit érdemes esetleg a creatinhoz.


Ebből a creatinból lehet kisebb kiszerelést venni,vagy nekem muszáj egy kiló egy kúrához?

2012. jan. 28. 11:04
 3/12 anonim ***** válasza:
edzés utáni turmixba kell szénhidrát is ( dextróz) mondjuk 60-70g a te esetedben , arra viszont figyelj hogy a kreatin kúra alatt nagyon jól belőtt kaja kell hogy, legyen valami értelme is
2012. jan. 28. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 dirtboy ***** válasza:

nem kell 1 kiló egy kúrához,egy kúra kb.40-50napos tól ne legyen hosszabb.

ebből kiszámolhatod hogy mennyi kreatint fogsz felhasználni.

2012. jan. 28. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Rendben,akkor veszek még egy csomag szőlőcukrot is a creatinhoz! A kaja rendben lesz remélhetőleg végig.


Utolsó válaszolónak,kiszámolni ki lehet hogy hány grammra van szükségem,de ebből a creatinból 100/300/500/1000grammos van,na most az 1000 lehet hogy sok,sőt bizto szerintem,de az 500 meg kevés. Ha kicsikkel töltöm ki az 500-at meg már lehet drágábban jön ki mint az 1kilós!

2012. jan. 28. 11:13
 6/12 dirtboy ***** válasza:

nem baj hogy meg vetted az 1000g osat,el áll az,most annyit használsz amennyit,a maradékot meg majd legközelebb felhasználod,akkor meg veszel hozzá egy 500g osat és kész.

én is most 500asat meg 300asat vettem hogy majd a közel jövőben mikor tudok akkor csináljak egy 50napos kúrát.


remélem tudod hogy a kreatinhoz 1g/1deci víz kell és dextrózból ne rakj túl sokat.

napi 3 részre oszd szét a kreatin adagot.

2012. jan. 28. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Igen azt tudom hogy 1/1 arányba megya creatin és a víz,de a szőlőcukortól nem fogok elhízni?
2012. jan. 28. 11:37
 8/12 dirtboy ***** válasza:
ha nem viszed túlzásba akkor nem.
2012. jan. 28. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
ha edzés után iszod , nem :)
2012. jan. 28. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 dirtboy ***** válasza:

ha edzés után iszod , nem :)


dextrózt nem csak edzés után lehet inni,kis menyiségben 15-20g simán megihat a kreatinjához reggel,este már nem mert mint tudjuk estére már nem kell szénhidrát.

2012. jan. 28. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!