Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Tavasz/nyarig le szeretnek...

Tavasz/nyarig le szeretnek fogyni legalabb 2 kg-t. Mit ajanlotok?

Figyelt kérdés

Tudom, 2 kg "semmi", de kb. 152cm magas vagyok es 45/46kg. A derekam nagyon vekony, a csipom/ fenekem es combom husikas ( csaladtagok azt mondjak, hogy orokoltem a hajlamossagot, nagyimeknak is oda rakodik ). Milyen gyakorlatokat ajanlotok, ami keves idot vesz (napiszinten) igenybe es milyen etrendet vagy fogyokurat melle?

16 eves vagyok, suli kb. a napom 70%at elveszi, pihenesre es magamra 5 oram marad hetkoznap + 6-7 ora alvas.

Reggeli es esti kakaomrol nem mondok le, nem szeretem a zoldsegeket( kivetel paradicsom, hagyma, krumpli, uborka, kaposzta ).


2012. jan. 29. 11:51
 1/3 A kérdező kommentje:
* 3-4szer eszek naponta: 10-orai, ebed, delutan valamit harapok es vacsora.
2012. jan. 29. 11:54
 2/3 dirtboy ***** válasza:
89%
szálkásító diéta és heti 3-4x aerob edzés,ezzel heti 1kilótol meg szabadulhatsz.
2012. jan. 29. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
100%
Próbáld meg napi szinten beiktatni a mozgást. Akár fél óra is elegendő lehet. Most én is fogyásba kezdtem. Mindennap tornázok, este már nem eszek, zöldséget, gyümölcsöt előnybe kell helyezni. Futni is szoktam, azt neked is ajánlom, átmozgat mindent. Nem kell lemondanod a kakaóról, én is nagyon szeretem, szinte mindennap iszok én is. Amúgy se szabad megvonni a szervezetedtől a tejet.
2012. jan. 29. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!