Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ha naponta 300 fekvőtámaszt...

Ha naponta 300 fekvőtámaszt és 300 felülést megcsinálok, annak mennyi idő múlva lesz látható eredménye?

Figyelt kérdés
2012. jan. 31. 19:57
1 2
 1/18 dirtboy ***** válasza:
24%
nem vagy normális ha azt hiszed hogy ez majd jó lesz is izmos leszel tőle meg kockás hasad lesz
2012. jan. 31. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

[link]

olvasd csak el szépen az alapismereteket

2012. jan. 31. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

Nem lesz eredménye.

[link]

2012. jan. 31. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
pedig de,lesz eredménye.. Volt egy osztalytarsam .Átlagos kinézetű(se nem túlsúlyos se nem sovány.) És elkezdte csinálni . (minden nap tolta.) Fél év alatt kockás has+mellizma is lett. Ő valami 400 felülést+400 fekvőt tolt. (Ja és nem diétázott,hanem vagy 3-4 zsömlét megevett suliba is..) Sok szerencsét
2012. jan. 31. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
hát mindenesetre csinálom minden nap aztán remélem lesz eredménye
2012. jan. 31. 20:29
 6/18 dirtboy ***** válasza:
oks csináld csak,a lényeg hogy nagyon ügyelj arra hogy ne tudjon regenerálódni az izom
2012. jan. 31. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
67%

mark86


Anyám férjének -aki az apám-,volt egy munkatársa régen a csepelautógyárban akinek volt egy cipőboltos haverja.

Ennek a havernak volt egy kutyája aki a b@szástól izmosodott (meleg volt a kutya de ez majd később úgyis kiderül)..volt egy kutyaszexpartnere akivel összejártak...na a lényeg:

amikor a kutya gazdája ezt ordította

"megb@szta a puli a hektort" az egész utca tudta hogy izmosodik. És attól,hogy a kutya b@szva izmosodott, a gazdája is.

Na ez volt a tévedés,mert egyszer kifigyelték este őket az ablakban...a gazdi ráhúzott egy zsömlét a kutya farkára és onnan ette le(manapság ez a hotdog),utána fordítva.

Tehát a zsömlétől lehet izmosodni...

Aki meg eljár terembe vagy otthon nagy súlyokkal edzeget,próbál rendesen táplálkozni,kiegészítőket használ és rengeteget olvas a témáról és talán még néz is ki valahogy az mind hülye.

2012. jan. 31. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
ma 20:37: De keménye.k vagyunk. Én láttam amit láttam, kérdeztem gyerektől miket csinált stb. Soha nem volt konditerembe,soha nem csinált súlyzós edzést és csak saját súlyával dolgozott otthon.És rendesen kajált(zsömlés dolgot azért hoztam fel,hogy kurv.a sokat megtudott enni a gyerek, szoval neki diétáznia se kellett..). De te biztos jobban tudod.Biztos egy elismert body builder vagy ,szóval bocsi,hogy lemertem írni amiket hallottam,láttam.
2012. jan. 31. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Bakker mark, negyed órája ezen röhögök.:)
2012. jan. 31. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

mark86


:D

2012. jan. 31. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!