Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Napi hány perc futás kell ehhez?

Napi hány perc futás kell ehhez?

Figyelt kérdés

168/54/17L

kaptam egy futoszalagot; napi hány percet kell fussak rajta + ugrálo kotel + kicsit sulyzozás( kitorések nehezítéséért) ahhoz, hogy nyárra feszes legyek?

nincs rajtam felesleg! csupán formálódásképp szeretném csinálni, mert nemvagyok elég feszes.

Bírom a futást!


2012. febr. 2. 21:51
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha valakin nincs zsír, de izom sem, az nem feszes, hanem gebe. Izom kell rád. A futás pedig azt nem fog hozni, de nagyon nem. Izomépítéshez nehéz súlyzós edzés vagy extrém testsúlyos edzés kell. Igen, neked is, mint lánynak. Nem, ne aggódj, nem leszel túl nagy vagy férfiasan izmos, lányként egy képtelenség. Csak feszes és nőiesen izmos leszel, amilyen szeretnél, méghozzá pár hónap alatt is sokat tudsz alakulni. Viszont ehhez nehéz és kemény edzés kell, ezt pedig a futás, főleg futószalagon semmiképp sem tud hozzásegíteni. Sem az ugrálókötés, sem a "kicsit" súlyzózás.

Más koncepciót kell keresned.

2012. febr. 2. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

hey izomzatom azert van, 6 éve járok kezilabda + atletikára!!

versenyeken is voltam.

2012. febr. 3. 13:02
 3/3 anonim ***** válasza:
Na, az jó! Viszont kicsit el vagy tévedve szerintem. Van zsír meg van izom. Olyan nincs, hogy jó az izomzatod, felesleg sincs rajtad, és nem vagy feszes. Vagy van rajtad felesleg, vagy az izomzatod nem elég. Igyekezz intervallumos kardióval fogyni, aztán térj vissza a kérdésre!
2012. febr. 3. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!