Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Zöld jumbot vegyek vagy sárgát?

Zöld jumbot vegyek vagy sárgát?

Figyelt kérdés

Az első tömegnövelőm zöld jumbo volt de attól nagyon sokat nőttem pedig egy 3kilósnak a felét ettem csak meg.Meg szálkásodtam persze megfelelő edzések mellett.

Most újra nekiállok edzeni és 4,4kilós zöld jumbon gondolkodtam.Egyedül szedném elég a zöld vagy sárgát vegyek?De sárgátóból nemtudfok olyan sokat venni ha úgyvan


2012. febr. 5. 15:01
 1/2 anonim ***** válasza:

Azt vedd amelyik legjobban kiegészíti az étrended. Kiszámoltad, hogy mennyi ch hiányzik?

Amúgy én tejsavó proteint vennék és ahhoz tennék edzés után dextrózt vagy vitargot.

Egyszerre nőttél és szálkásodtál? Az nem nagyon szokott menni egyszerre. :)

2012. febr. 5. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

szinte csak szénhidrát , vedd a narancsot , edzés után mehet 100g( nem 162 vagy mi a f*szom) ,és vegyél egy olcsó tömegnövelőt vagy fehérjét , ha napközben is ki akarod egészíteni az étrended

és persze a vitaminok

2012. febr. 5. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!