Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » A zabpehely mennyire jól...

A zabpehely mennyire jól építí az izomzatot? (lent)

Figyelt kérdés
Azt olvastam hogy a zabpehelybe sok fehérje van és nem hízlal, ha azt eszem edzés után akkor a benne lévő fehérje építí az izomzatot és attól nő? Nem vagyok tisztába a dolgokkal légyszi valaki írja le.
2012. febr. 5. 15:17
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Elsősorban a szénhidrát tartalma miatt fogyasztják, natúr formában főleg reggeliként. Edzés utánra a legjobb ledarált formában, fehérjével összekeverve fogyasztani.
2012. febr. 5. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

Edzés után ne egyél zabpelyhet, akkor gyors ch kell, tehát dextróz vagy vitargo kell a proteinhez.

Amúgy sem építünk a zabban, rizsben lévő növényi fehérjékre, mert nem teljes értékűek és még kevés is van bennük.

Reggel és/vagy napközben menjen a zabpehely, mert jó minőségű szénhidrát, de ne a fehérjetartalmát számítsd, hanem a szénhidráttartalmát.

2012. febr. 5. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Rendben, akkor mit kell ahoz ennem hogy nőljön az izom?
2012. febr. 5. 15:25
 4/18 anonim ***** válasza:

ne haragudj kérdező az offért de

montez , diéta alatt se lehetne az edzés utáni turmixba darált zabot tenni?

2012. febr. 5. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

Diéta alatt lehet kicsit, de inkább glutamint szoktak.

Illetve vitargo is mehet kevés, főleg a diéta első heteiben, de bele kell számolni a napi ch-ba.

2012. febr. 5. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Bocs de megmondanátok hogy mi az a ch?
2012. febr. 5. 17:45
 7/18 anonim ***** válasza:
szénhidrát, csak mindig rövidítjük. :)
2012. febr. 5. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
de nem az a lényeg hogy minnél kevesebb szénhidrát és több fehérje? Ja és lécci ilyen porokat ne írjatok mert azokat nem szedek meg nem is fogok!
2012. febr. 5. 18:11
 9/18 anonim ***** válasza:
Tömegnöveléskor kell 2 g/testtömeg kg fehérje és 5-6 g/testtömeg kg szénhidrát. Proteinnel porral mi a bajod?
2012. febr. 5. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
nem tudom nem úhy terveztem hogy szedjek port is de ha ez az ára muszáj lesz
2012. febr. 5. 20:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!