Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Aki volt már Pirner Alma...

Aki volt már Pirner Alma rúdtánc stúdiójában: mik a tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Milyen sokan szoktak lenni? Milyenek az oktatók? Mennyire figyelnek oda rád, és milyen a légkör? Milyenek a résztvevő csajok, nagyon ribisek? Elég átlagos vagyok, nem szeretnék feltöltött szájú műcsajok közé csöppenni... Csak olyanoktól kérném a választ, akik legalább egyszer jártak már ott! Köszi!
2012. febr. 9. 20:11
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Én nem voltam még,mert nálunk nem működik,de biztos jó lehet!!
2012. febr. 9. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 *Glissade* ***** válasza:
100%

Szia!


Én jártam már ott kemény 3x, de csak azért mert a barátnőmnek kellett a támogatás... gondoltam egye-fene elmegyek vele, végülis egyszer ezt is ki kell próbálni...


Elmesélem, ha utána kapok egy zöld kezet;)


A stúdiójuk elsőre kicsit bizarrnak tűnt, mert csak egy fehér kapu állt előttem.

Oldalt volt a kiírás és a szám, hogy hova kell csengetni. Az út másik oldalán meg egy templom vagy zsinagóga van.

Jó párosítás...:)

Egy régi típusú lépcsőházban mentem fel az emeletre, és egy lakásban van a stúdió.

A Stúdióban 3-rom terem van. Az előtérben volt tv, kanapé, pultos néni, lehetett csokit is venni:)

Szerintem jól nézett ki és elég igényes is, mert ilyen kis kulcsos szekrényekbe pakolhatod a ruháidat, hogy el ne lopjanak valamit:)

Ha elsőként jársz ott, akkor ki kell töltened egy adatlapot.


Amikor én voltam ott, elég sokan voltak, egy rúdnál álltunk kb. 3-man. Így felváltva csináltuk a gyakikat.


2 tanárnál voltam be, az egyik abszolut nem figyelt ránk... bejött lenyomni az órát, aztán annyi...

Nézte mit csinálunk, de nem sokat javított minket.


A másik kedvesebb volt sokkal, de vele egész órán egy gyakit vettünk csak! Ő sokat magyarázott, de állandóan ki ment óráról egy másik tanárral beszélgetni.


A részvevők csajok 90%-a ribanc volt:)

De aranyos volt mindegyik...

(bár én elég fiús vagyok, lehet, hogy te csak az 50%-kat tartanád annak)

2012. febr. 9. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Köszi a választ!!! Hát, ez elég lehangoló, de azért elmegyek hétfőn, kipróbálom, max. úgy döntök, hogy nem erőltetem a dolgot.
2012. febr. 10. 00:07
 4/13 anonim ***** válasza:

Az első voltam! Aztán számolj be,hogy milyen volt,hogy érezted magad...!!!!!!!

Kíváncsian várom!!!!!!!!!!!

2012. febr. 10. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 *Glissade* ***** válasza:

Szerintem menj el mindenképp, lehet hogy neked más lesz a véleményed, vagy más tanárhoz kerülsz!

Elég sokan járnak hozzájuk és elég jó rendszer van náluk, mert csak vizsga után lehet szintet lépni.

Nem mondtam azt hogy rosz, csak nekem nem voltak szimpik a tanárok, se az, hogy kijárkáltak óráról, nem figyeltek igazán ránk!

De lehet, hogy csak épp kifogtam azt a napot...


Nem rosz hely, de akárki akármit mond, nem ér annyit amennyit elkérnek egy bérletért, szerintem baromi sok érte...

2012. febr. 11. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Persze, köszi a válaszod, igazából jó olvasni ilyet is, mert persze megy a tömjénezés ezerrel, és inkább készülök rosszabbra, hogy pozitívan csalódjak, mint jobbra, hogy aztán meg úgy menjek el, hogy "mekkora sz*r volt..."
2012. febr. 12. 21:45
 7/13 *Glissade* ***** válasza:
Majd írd meg, hogy egyettértesz-e velem, vagy neked teljesen mások-e a tapasztalaid:)
2012. febr. 12. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Nomacs válasza:
Van-e már valami tapasztalat? Szinte ugyanezt a kérdést akartam feltenni :D
2012. márc. 25. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Végül nem mentem el megnézni, de nagyon rosszakat hallottam róla, úgyhogy nem is bánom. Viszont ajánlom mindenkinek a www.poledancefitness.hu-t, ahová én járok. Ez olcsóbb is, mint a Pirner Alma féle iskola. Böngésszétek a honlapot, minden fontos infót megtaláltok. Ha valakinek megtetszik, és eljönne, kipróbálná, de kérdése van, az nyugodtan forduljon hozzám privátban!
2012. márc. 27. 12:35
 10/13 anonim válasza:

ha rendelsz all you can moove sport pass large kártyát (10000ft/hó + évi 4000kb) akk azzal egész évben járhatsz plusz azt a kártyát még sok más helyen is elfogadják....

szal megtudod olcsobban is uszni

sztem meg tök vegyes a társaság, nem lehet álatalánositani

2012. okt. 31. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!