Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » 8. os fiú vagyok, nyári...

8. os fiú vagyok, nyári szünet kezdetével elszeretnék kezdeni hmb-t és creatin monohydrat. -ot szedni. Mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés

Természetesen nem magamtól találtam ki a párosítást, hanem oldalon olvastam interneten. Mit gondoltok erről? Káros lehet-e az izomzatomra vagy/és az egészségemre?

Egyébként nem kezdő vagyok,nem szedtem még semmit ugyan de szerek nélkül is elég jó izomtömeget építettem magamnak rövid idő alatt,de az az igazság,hogy többet szeretnék ennél elérni és állítólag szerek segítségével lehet csak sokkal több izmot építeni..

Itt olvastam a kombinációt: [link]


2012. febr. 24. 18:52
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
a táplálékkiegészítő nem szer.
2012. febr. 24. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Nem ezek a legfontosabb kiegészítők. Először is legyen egy jó étrended, amit kiegészítesz. Protein+dextróz mehet edzés utánra, de a legfontosabb egy multivitamin.
2012. febr. 24. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Nem szedtem még semmit,de hmb-t meg creatint tervezek,májamat nem veszi igénybe? vagy nemokoz rákot stb egyik sem?részletes információt tudsz adni róluk?nemnagyon találtam
2012. febr. 24. 19:03
 4/13 A kérdező kommentje:
Milyen vitamint vegyek? miket egyek milyen protein tartalmú táplálékot meg stb-t? le írná valaki pls?
2012. febr. 24. 19:05
 5/13 anonim ***** válasza:
Nem lesz semmi bajod tőle, de inkább proteinre költsd és csirkemellre. Egyébként a kreatinról: [link]
2012. febr. 24. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Multivitamin: multipro, mega daily one, vitabolic, amire pénzed van.
2012. febr. 24. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Protein?Én nem akarok vizesedni meg ilyenek ahogy olvastam itt--> [link]

Elég jó eredménye van ezek szedésével és állítólag ezek nem károsak semennyire meg nagyjából természetesek is..proteintől kicsit félek..mint a nevétöl mint amiket mesélte róla de van msn etek ott jobb lenne megbeszélni szerintem.boxiikiller@windowslive.com

2012. febr. 24. 19:16
 8/13 anonim ***** válasza:
Protein azt jelenti, hogy fehérje. Ne félj tőle, ez csak ultraszűrt tejsavó fehérje, természetes anyag, mint a hús, tojás, stb. :)
2012. febr. 24. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Rendben és akkor 14 -15 évesen proteint szedjek?
2012. febr. 24. 21:28
 10/13 anonim ***** válasza:
Edzés után jól tud jönni. Nyugodtan eheted, ez csak kaja, nem kox.
2012. febr. 24. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!