Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Kb hány kg izmot hozhat egy...

Kb hány kg izmot hozhat egy 12hetes kúra ha heti 500 sustanon+heti 250 deca-durabolin t tolok?

Figyelt kérdés
180cm vagyok és 81kg és az étkezés is rendben van és kura közben menne az arimidex is, és a 13 héttől pedig a levezetés hcg vel meg nolvadexel meg spiropenttel.
2009. jún. 6. 20:18
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
12%

Hát te barátom nagyon okos lehetsz ha ezt itt kérdezed meg ahol tuti egy darab hozzáértőt nem találsz.

Én valamennyire vágom mit akarsz, de...

Kisebb vagy nálam 5 centivel, és könnyebb 8 kilóval. Én se vagyok az a vastag gyerek de te még nálam is vékonyabb vagy.

Ekkora tömeggel nem igaz hogy már koxolni kell. Ha rendben lenne a kajád akkor heti 0,5-1 kilót fel tudnál pakolni, ezek szerint nincs rendben a kajád...

Ha nincs rendben a kajád még az a koktél se hoz rajtad jelentősebb gyarapodást, ergo kidobtál egy csomó pénzt a semmire, az egészségedről nem is beszélve.

Továbbá nem tudom mennyire tudod, de amit szerrel tolsz fel izmot azt nagyon könnyű elveszteni főleg napozinnál és a társainál, de ezeknél a "jobb" szereknél is.

Egyébként mivel ezek injekciózós cuccok a májat nem annyira károsítják viszont van egy rakat nagyon kellemetlen mellékhatásuk. Amúgy susta-ból csak heti 250-et szoktak tolni te minek akarod egyből 500-zal kezdeni?

Szóval a méreteid alapján szerintem neked még nagyon korai a cucchoz nyúlni. inkább egyél rendesen és eddz mert ez nem vezet sehova, és komoly bajod lehet tőle. A tied a választás, de ha rám hallgatsz vársz még ezzel 5-6 évet.

2009. jún. 6. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

"Egyébként mivel ezek injekciózós cuccok a májat nem annyira károsítják viszont van egy rakat nagyon kellemetlen mellékhatásuk. Amúgy susta-ból csak heti 250-et szoktak tolni te minek akarod egyből 500-zal kezdeni?"


heti 500at szoktak amúgy és a kellemetlen mellékhatásokra mint pl gyno és a barátai arra van ott az arimindex.


amúgymeg azt kérdeztem hogy kb mennyi izmot hozhat, légyszives arra válaszolj. jah és amúgy ezt az egész koxdolgot átgondolom, szóvalmég nemtuti hogy csinálni akarom csak érdekelnek a vele kapcsolatos dolgok.

2009. jún. 7. 09:08
 3/17 anonim ***** válasza:

"arra van ott az arimindex." Ne hidd azt, hogy ezzel minden mellékhatás el van intézve...

Amúgy biztos sokat hoz, csak a koksz olyan, hogy ha elkezded nincs megállás. Haverom, nagyon jól nézett ki aztán egy pár hónap múlva megint láttam és fele akkora volt. Ezek a szerek nem építenek maradandó izmokat, lenyomsz egy kúrát aztán pár hónap múlva kezdheted a következőt ha nem akarsz visszaesni...

Szóval még mindig azt mondom, hogy a te méreteiddel egy jó étrend + kreatin kombináció is nagy fejlődést hozna.

Én lenézem azokat akik ahelyett hogy megküzdenének a jó testalkatért koxal "csalnak". Profi szinten nem gáz, de a te esetedben elég ciki, hogy nem találsz más utat...

2009. jún. 7. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
sztem ez a kura egész rendben van ahoz képest,h itt kérdezte vki... mondjuk még azért agyalnék az utókúrán kicsit jobban, hogy tökéletes legyen. Illetve az a 12 hét az nagyon sok egy kezdőnek. És a spiroprentnek semmi köze nincs a levezetéshez. Elég lenne bőven egy 6 hetes ciklus is és utána a pct. Mellékesen én 175cm vagyok és 95kg körül is elég rendben vannak az idomok és tiszta vagyok és úgy érzem,h még van bennem még így is lehetőség a továbblépésre nem kevés. Sztem még ráérnél bőven. Ráadásul még magasabb is vagy mint én úgyhogy minimum 20-25kg simán tudnál még felszedni anyag nélkül is!
2009. jún. 7. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Bocs elfelejtettem magát a kérdést:D Hát sztem ez a kúra neked kb olyan 0,5-1kg tiszta izmot hozna ami persze kétséges,h megmarad utána.
2009. jún. 7. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

"Bocs elfelejtettem magát a kérdést:D Hát sztem ez a kúra neked kb olyan 0,5-1kg tiszta izmot hozna ami persze kétséges,h megmarad utána."


látszik hogy te nem értesz hozzá:D


nos mivel komolyan csinálom ezt a sportot, és mérlegeltem az itt leírtakat, ezért inkább használok tömegnövelöket meg alri jungle warfert. inkább később a genetikai határaim elérése után fogok koxhoz nyúlni.


köszönöm a válaszokat és a véleményeket

2009. jún. 7. 13:38
 7/17 anonim ***** válasza:
Kb annyira értek hozzá,h odaírtam,h TISZTA izmot fog anyit hozni!! Mit vártál,h majd rádvág 5kg tiszta színhúst!?!? Te meg ne dumáljál,h ki nem ért hozzá amikor amit írtál merőben rossz volt több ponton is és ráadásul nyamvad 80kg-vel akartál kokszolni!
2009. jún. 7. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
jah meg eddig nem is használtál tömegnövelőt de már kokszolni akartál de persze én nem értek hozzá:D
2009. jún. 7. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

szerintem heti 400 deca 2.héttől 250-500 susta

szóval a decaval kezd az úgyis 2 hét után hat

10hét deca 8 hét susta az úgy nem gáz

én is az elsőkúrám tervezem, de versenyezni is szeretnék

elsőnek megelégszem a deka winny kombóval

proviron nolvadex hcg közben/utána alap^^


amúgy az armi felénk elég drága, ha jól tudom 20szem 60ezer, vagy tévedek?

2009. jún. 8. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
30.000ből kijön 28 db
2009. jún. 8. 20:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!