Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Szója protein vagy tojás turmix?

Szója protein vagy tojás turmix?

Figyelt kérdés
Melyik alkalmasabba tápanyag beszerzésre edzés után? Vagy esetleg mind2 egybe mehet?
2012. febr. 27. 21:32
 1/10 anonim válasza:

én a növényi fehérjét annyira nem szeretem (megfosat, és nem is jó a felszívódási aránya), a tojás turmixot úgy éred hogy nyers tojás? mert azt felejtsd el... a tojás protein az nem rossz (leggyorsabban felszívódó fehérje) csak mocsok rossz az íze...

én edzés után 100% whey prot szotkam inni, de pl a promix is jó... attól is függ miylene dzés, és mi a célod... mert ha erősödés-tömegezés, akkor kell mellé szőlőcukor is (vagy vitargó) szerintem!

2012. febr. 27. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 dirtboy ***** válasza:

tojást nyersen nem szabad inni,hőkezelés kell,szalmonella és bélfertőzés is lehetséges továbbá nyers állapotában a benne lévő fehérje nem tud hasznosulni.

ne tiszta szója fehérjét vegyél hanem kevertet,hacsak nem vagy laktóz érzékeny.

dextrózt rakjál hozzá edzés után.

2012. febr. 27. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Elsőnek írom kiegészítésként, hogy a tojásfehérje közepesen gyors felszívódású, a tejsavó a gyors. : ) Nyers tojás tényleg felejtős.
2012. febr. 27. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Neem, nem nyersen iszom ontok hozzá tejet meg szeletelek ble banánt :)
2012. febr. 27. 23:33
 5/10 anonim ***** válasza:
Mert öntesz hozzá tejet, meg banánt, attól még nyers marad...:D
2012. febr. 28. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
:o hoppá. :D akk az jobb ha összemixelem a kettőt?
2012. febr. 28. 08:16
 7/10 anonim ***** válasza:
mixeld össze de a tojást ne úgy rakd bele hogy fogod, kiveszed a hűtőből, széttöröd és beleöntöd. Mert ez jelenti azt hogy nyers. Előtte tedd bele vízbe, főzd 10 percet és így lesz főtt tojásod. Azt már mixelheted agyba főbe.
2012. febr. 28. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
A nyers tojás kivonja a szervezetből a vitaminokatvagymiket. Nyersen egészségtelen!
2012. márc. 1. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Igen, a nyers tojásban lévő egyik enzim, az avidin, megköti a Biotint (H-vitamin).
2012. márc. 1. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

még mielőtt szójapoteint választanád érdemes elolvasni:


[link]

[link]

2012. szept. 2. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!