Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » 1 éve edzek rendesen de nem...

Rocco-19 kérdése:

1 éve edzek rendesen de nem akar nagyon látszódni az eredmény. Szedtem kreatint az sem segített, haverom meg egy pár ismerős danabolt vagy anabolt akar nekem adni. Tudom hogy nagyon káros mit ajánlotok?

Figyelt kérdés
2012. márc. 3. 13:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Azt, hogy először tedd rendbe a kajádat, és az edzéstervedet, mert szerintem azokkal lehet a fő baj.

Ha az rendbe van akkor edzés utáni fehérjével meg dextrózzal látszódnia kell már 1 év alatt is az eredménynek. Danabolba ne gondolkodj.

2012. márc. 3. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Igen tudom és ezt is fogom tenni csak olyan csalógató, hogy azzal hamar látszódna eredmény
2012. márc. 3. 13:40
 3/11 anonim ***** válasza:

Menj el szemelyi edzohoz.

Kicsit huzos lesz, de majd o elindit.

2012. márc. 3. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 G'sX ***** válasza:
toljad az anabolt, aztán majd ha ugyanúgy nem látszik semmi, nyugodtan felakaszthatod magad
2012. márc. 3. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
-.- most nagyot mondtál
2012. márc. 3. 15:05
 6/11 anonim ***** válasza:
Ki van számolva a napi ch és fehérjeszükségleted? Nincs? Akkor hajrá! ---itt a baj. Ha megfelelően táplálkozol, fejlődsz, ha nem, nem.
2012. márc. 3. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Kezdjük ott, hogy aki szemest szed, azzal szóba sem állnék szteroid téren...Többet árt a testednek, mint segít.

Tedd rendbe a kajádat és legyél kitartó.


Tessék, egy piramis(a tetején vannak az alapok és úgy lefelé):


1 Rendbeszedett, minőségi kaja

2 Rendbeszedett, minőségi kaja+Vitamin+fehérje

3 Rendbeszedett, minőségi kaja+Vitamin+fehérje+ízületvédő+tömegnövelő

4 Rendbeszedett, minőségi kaja+Vitamin+fehérje+ízületvédő+tömegnövelő+glutamin

5 Rendbeszedett, minőségi kaja+Vitamin+fehérje+ízületvédő+tömegnövelő+glutamin+kreatin

6 Rendbeszedett, minőségi kaja+Vitamin+fehérje+ízületvédő+tömegnövelő+glutamin+kreatin+NO fokozók és egyéb extra kiegészítők

7 Rendbeszedett, minőségi kaja+Vitamin+fehérje+ízületvédő+tömegnövelő+glutamin+kreatin+NO fokozók és egyéb extra kiegészítők+1 féle gyengébb "sötét" cucc(NEM tablettás formában)

8 Rendbeszedett, minőségi kaja+Vitamin+fehérje+ízületvédő+tömegnövelő+glutamin+kreatin+NO fokozók és egyéb extra kiegészítők+több féle gyengébb "sötét" cucc kombinálva

9 Rendbeszedett, minőségi kaja+Vitamin+fehérje+ízületvédő+tömegnövelő+glutamin+kreatin+NO fokozók és egyéb extra kiegészítők+komolyabb "sötét" cuccok(növi és barátai)kombinálva


Ha nem akarod, hogy megrövidüljön az életed néhány centivel nagyobb bicepszizmokért, akkor az a minimum hogy ezt a piramist betartod. Bocsi, ez az igazság.

2012. márc. 3. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Szerinted ha 1éve edzel "rendesen" és nem látszik semmi, akkor azt hiszed, hogy beveszel egy tablettát, és máris Arnold leszel? Inkább edz rendesen, mert ha 1 év után nem látszik az edzés, akkor ott valami nagy baj van.
2012. márc. 14. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

1 év még semmi ebben a sportban.

(Megjegyzem hogy én személyi edzővel edzek már 2 éve, kiszámolt étrendem van, és a genetikámból adódóan megnem mondanák rólam hogy edzek, de nem adom fel!)

2012. márc. 14. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
eszemben sincs Arnold lenni csak szar a tükörbe nézni és nem azt látod amit szeretnél nekem csak az kéne h valamitől kicsit megnagyobbodjak és ezzel erőt adni (lelkileg) h igen is folytassam mert lehetséges 7-8kg kéne csak
2012. márc. 16. 12:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!