Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Edzésterv kialakítás?

Edzésterv kialakítás?

Figyelt kérdés

Egész testeset szeretnék alkalmazni, Nem szeretnék nagyon "nagy darab" lenni, csak jól kinézni!

Van fekpadom, egykezes, kétkezes súlyzóm.

16 éves vagyok, kb 180 cm 70 kg.


2012. márc. 3. 20:22
 1/5 anonim ***** válasza:
Egy ilyesmi jó lenne neked: [link]
2012. márc. 3. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
fekvenyomás, guggolás, bicepsz egykezessel, tric.nyújtás, evezés döntött törzzsel, vállból nyomás, felülés ezek így jók lesznek? nem kis súly de nem is túl nagy, inkább közepes, 3 sorozat 10-15 ismétlés, mindez heti 3szor?
2012. márc. 3. 20:38
 3/5 anonim ***** válasza:
Jó lesz. Annyit tanácsolnék, hogy ne minden edzésen ezek a gyakorlatok legyenek. Pl fekvenyomás lehene néha egykezessel is vagy döntött padon. Bicepsz is egykezessel, máskor rúddal. Hasprés helyett lábemelés, stb. Változatos legyen.
2012. márc. 3. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Teljesen jó. Max még annyival hadd egészítsem ki, hogy egy vádli gyakorlatot is tehetnél bele, 3x25-30as ismétlésekkel. A felülés helyett pedig hasprést csinálj.


Sok sikert! :)

2012. márc. 3. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
oké én is így gondoltam. kösz a segítséget!!
2012. márc. 3. 20:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!