Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mit gondoltok erröl? (étkezés)

Mit gondoltok erröl? (étkezés)

Figyelt kérdés

Pillanatnyilag, naponta megeszek kb 300 g rízst, és 4-500 gramm csírkét. Mivel tömeget akarok növelni, és most már kezdem unni a rízst, gondoltam hogy egy (naponta 4 szer eszek csírkét rízzsel) ilyen tányért kicserélek, tonnahalas kenyérre. 3-4 szelet kenyér, egy doboz tonnhalal.


Számításaim szerint kicsit több szénhidrátot kabok magamba, és ez jó lenne, mivel tömeget akarok növelni.


Maradjak a rizsnél, vagy ez is ugyan olyan jó?


2012. márc. 9. 14:33
 1/3 anonim ***** válasza:
ez így jó! de egy kicsit több fehérjét tegyél bele és csak NE igyál cukros üdítőt! és ne Szénsavast mert a szénsav bontja az izmokat :)
2012. márc. 9. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
300g rizs csak? hány kiló vagy? főt krumpli barna kenyér menjen
2012. márc. 9. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

300 g rizs, és kb 100 gramm müzli, így kb 280 szénhidrátot szedekbe, és néha eszek kenyeret is reggel..

De igen tudom, kéne több szénhidrátot ennem, de úgy érzem hogy már annyi rizst eszek hogy abból nem bírok többet zabálni.

73 kg vagyok. 4 kg-ot híztam mióta kezdtem, novemberben..

2012. márc. 10. 00:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!