Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Edzésterv kialakítás, jó lesz?

Edzésterv kialakítás, jó lesz?

Figyelt kérdés

Nem "nagy darab" akarok lenni, hanem jól kinézni!

fekvenyomás, guggolás, evezés döntött törzzsel, bicepsz rúddal, tric. nyújtás állva, mellről nyomás, hasprés, vádizás állva. Heti 3 edzés mindegyik gyakorlatból 3 sorozat 10 ismétlés(kiv. hasprés és vádli, ott 20). Írjam ki azt is, hogy mennyi súllyal csinálom? Néha variálom az edzést húzódzkodás, egykezes gyakorlatok, de ez lenne a váz. Jó így?


2012. márc. 11. 15:36
 1/5 anonim ***** válasza:
Jó így, igen. Az is jó ötlet, hogy váltogatod a gyakorlatokat.
2012. márc. 11. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Én 16 éves vagyok 180cm 70kg. Szerinted mik lennének az ideális súlyok? Itthon edzek, ezek a tárcsáim: 4x2,5, 2x5, 2x10 kiló plusz a rúd olyan 10 kiló. Tehát max 50 kiló áll rendelkezésemre.
2012. márc. 11. 15:48
 3/5 anonim ***** válasza:
Az nem sokáig lesz elég szerintem. Az ideális súly az, amivel megtudod éppen csinálni a 8-12-es ismétlésből álló sorozatokat.
2012. márc. 11. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Az álló azt jelenti, hogy egyáltalán nem állunk meg sorozat közben?
2012. márc. 11. 16:07
 5/5 anonim ***** válasza:

Egy sorozat ennyi: kinyomod súlyt 10-szer. ez egy sorozat volt 10 ismétléssel. Utána pihensz fél-egy percet majd jöhet a második sorozat, majd pihi és 3.

Így megvan egy gyakorlatból a 3 sorozat 10 ismétléssel.

Bocs, hogy így írom, de így tudom elmagyarázni.:)

2012. márc. 11. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!