Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Elkezdtem kondi teremben...

Elkezdtem kondi teremben edzeni. De nem akarok táplálék kiegészítőt venni! Valamilyen házilag barkácsolt shakel helyettesíthető?

Figyelt kérdés

Gondolom írják majd ,hogy az étkezés a legfontosabb.Az étkezésem se tökéletes nem tudok (nincs időm) mindennap húst készíteni és enni... így nem ártana a táplálék kiegészítő de nem akarok venni mert volt rossz tapasztalatom vele.De valamit nem ártana kitalálni ,hogy a fejlődésen rendesen mennyen ,amúgy heti 3x kezdtem el most járni.

Minden választ szívesen fogadok és nyomom rá a pluszt!!!

18F/70 kg/183 cm


2012. márc. 26. 18:53
1 2 3 4 5
 1/49 dirtboy ***** válasza:
73%

igen de nem kell turmixolni se shékelni mert attól még ugyan az marad a tápanyag tartalma.

tömegnövelő étrend legyen és akkor edzés után hús-rizs menjen majd a shék helyett.

egyébként ezzel magaddal baszol ki de ha neked így jó akkor legyen így.

2012. márc. 26. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/49 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ne barkácsolj házilag semmit, mert az még drágább is lesz és rosszabb is. A kajákat nem kell shakelni és turmixolni, azzal nem lesz jobb. A proteint is azért keverjük be vízzel, mert por formában van és valahogy meg kell inni-enni.

Vegyél normális proteint és nem lesz semmi bajod.:)

2012. márc. 26. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/49 anonim ***** válasza:
Mi volt az a rossz tapasztalat?
2012. márc. 26. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/49 A kérdező kommentje:

Hogy érted,hogy magammal baszok ki?

Egy 10ezer ftos tömegnövelő shaket ittam (asszem Real Mass volt a neve) amire sokan mondták,hogy nagyon minőségi jó cucc.Erre kiütésem lett tőle (nyilván én vagyok érzékeny rá) de olyan ,hogy bőrgyógyászhoz kellett menni na ez szép lassan elmúlt de nem akarok ilyeneket venni nehogy valaminek hasonló hatása legyen.

2012. márc. 26. 19:30
 5/49 A kérdező kommentje:
A kajákat nem akartam shakelni csak gondoltam vlm gyümölcsös-tojásos dolog... (nem értek hozzá)
2012. márc. 26. 19:32
 6/49 anonim ***** válasza:

Vegyél proteint: vpx syngex, mutant whey és adj hozzá edzés után dextrózt. Valószínű nem lesz bajod, ha mégsem bírod a tejsavót, akkor marad a szója vagy a carnivor: [link]

:)

2012. márc. 26. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/49 Zakathol ***** válasza:
100%

Az étkezésed szar, tápkieget nem akarsz venni, akkor ugyan minek jársz konditerembe? Nem csak azok szerint a legfontosabb az étkezés akik leírják, hanem az emberi biológia miatt is. És ez talán a legfontosabb: biológiai folyamatokról beszélünk, amikhez vagy van megfelelő környezet vagy nincs.

Ez nem az a sport, ahol spórolni fogsz/tudsz/lehet. A fejlődésnek itt a szó szoros értelmében ára van. Ha nem fizeted meg, nem sokra mész.


Turmixolni - ahogy előttem írták - felesleges bármit is, mivel leturmixolva is csak kaja.

2012. márc. 26. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/49 anonim ***** válasza:
Aha, hát erre az a megoldás, hogy megkérdezed a bőrgyógyász bácsit vagy nénit, hogy mi okozta a kiütést, és specifikusan arra az anyagra fogod nézni, amit megeszel, hogy van-e benne. Ilyen erővel, mivel megetted, és az okozta, ne is egyél többé semmit...
2012. márc. 26. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/49 A kérdező kommentje:

Nem spórolni akarok, nem az a bajom ,hogy sajnálom az összeget a táplálék kiegészítőre csak nem akarok venni mert nem játszom a tűzzel.Azt,hogy mitől volt nem fog kiderülni mert ebbe a készítménybe volt mindenféle cucc teát most mitől jött ki ez rejtély marad nem lehet már visszamenni és kideríteni.

Étkezésem azért szar mert szüleimmel élek de anyámnak nincs ideje mindennap csirkét sütni nekem én meg nem tudok sütni... meg időm se lenne főzöcskézni.

2012. márc. 26. 19:48
 10/49 A kérdező kommentje:
De az étkezéssel se az a baj ,hogy nem eszem mert eszem rendesen csak nem mindig tudok olyat ami a testépítéshez szükséges hanem mint egy átlagos ember úgy étkezem.
2012. márc. 26. 19:50
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!