Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » A kart, hogyan lehet vékonyítani?

A kart, hogyan lehet vékonyítani?

Figyelt kérdés

Sziasztok, tehát, szoktam edzeni, torna, aerobic, zumba, stb minden ami kalóriát éget, és látom is magamon a változást mindenhol, comb, has, vádli, stb... kivéve a karom... undorító, hogy nő létemre ilyen vaskos, és nem tudok felvenni egy trikót, mert minden ismerősöm beszól, h fuuu ez aztán a kar.... :SS súlyzózni szoktam aminek szintén látom az eredményét, hogy az izom látszódik, de az a sok hály " konyhás néni izom" az alulról nem akar eltűnni egyszerűen...

Mit tegyen?

Kérlek írjatok valami jó hasznos tanácsot! Szeretnék szép, karcsú , nőies kezeket.

Vagy majd ha mindenhonnan lemegy a felesleg akkor fog onnan is? Mert van rajtam pár kiló felesleg.

Előre is köszi :)



2012. ápr. 19. 22:45
 1/3 anonim ***** válasza:

Jól írod, ha lenne szálkásító diétád, akkor lemenne a végén a karodról is a felesleg. Mivel nincs helyi zsírégetés, azt nem tudod megtenni, hogy csak karból fogyj.

Folytatni kell az edzéseket, kiegészítve szálkásító diétával, ez a módja.:)

2012. ápr. 20. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi, hát akkor kitartó és türelmes leszek és minimális szén hidrátot meg cukrot fogyasztok. És edzés ezerrel :)
2012. ápr. 20. 10:15
 3/3 anonim ***** válasza:

szálkásító diéta: napi 2,5-3g*testtömeg kg fehérje és 2g*testtömeg kg szénhidrát.

Fehérjéket ezekből vidd be: sovány húsok, tojás, sovány túró, protein tápkieg.

Szénhidrát: zabpehely, rizs, főtt krumpli, teljes kiőrlésű kenyér + sok zöldség.

2012. ápr. 20. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!