Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Térdszalag műtét után szerinte...

Térdszalag műtét után szerintetek mennyi hónap után folytathatom a box edzéseimet "lightosan"? A szakadás a térdkalács feletti quadriceps. A sérülés előtt 3 hónapja kezdtem ezt a sportot hobbiszinten, és mindenképp folytatnám mert nagyon tetszik.

Figyelt kérdés

2012. máj. 18. 15:27
 1/4 anonim ***** válasza:
2-3 hónap pihenő minimum kell , ha ennél kevesebb akkor fent áll a veszélye egy újabb szalag szakadásnak:(
2012. máj. 18. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én 2 hét után már edzettem.
2012. máj. 18. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
te miben utazol?:)
2012. máj. 18. 19:38
 4/4 anonim válasza:

HA ez esetleg elülső keresztszalag-szakadást jelent,akkor minimum 6 hónap.:( Nekem már másodjára van elülső k.sz.-om,ha ez neked is az,akkor előre tanácsolom,hogy nagyon fontos a megfelelő gyógytorna állítólag,hogy mire visszaállsz,teljes értékű legyen a combizom.Én most valószínűleg egy külön térdtornászhoz fogok járni,az előző tornászom"általános" gyógytornász volt.Jártam becsületes tornára,mégis újra elszakadt.Persze lehet hogy más oka van,de én most inkább próbálok biztosra menni.

Mielőbbi gyógyulást neked!

2012. jún. 4. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!