Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Lehet valakinek 1 hónap alatt...

Lehet valakinek 1 hónap alatt kerek feszes feneke?

Figyelt kérdés
Úgy hogy minden nap tornázik 1 órát lábsúllyal
2012. máj. 20. 15:57
 1/4 Smartguy86 ***** válasza:
Nem valószínű. Attól függ, mi a kiindulási alap. Ha nincs rajtad felesleg és csak izmosítod a fenekedet, akkor lehet, látszani fog változás. Ha van rajtad felesleg, akkor rossz úton haladsz! Akkor előbb diéta kell, aerob edzés (napi legalább 1 óra intenzív mozgás) és amellett mehet esetleg ez a lábsúlyos dolog, de még jobb lenne komolyabb súlyzós edzést is beiktatni.
2012. máj. 20. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hát nem hiszem hogy nagy változást lehet elérni 1 hónap alatt. Az a baj hogy mindenkinek nyár előtt fél hónappal jut eszébe hogy csinálni kéne valamit.
2012. máj. 20. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat


Nincs rajtam felesleg, csak izmos feneket akarok. Én is gondolkoztam azon hogy inkább 5kg-al fogom folytatni..

2012. máj. 20. 16:21
 4/4 anonim ***** válasza:
Guggolás és kitörés is kellene, lehetőleg súlyzós terheléssel. 1 hónap nem lesz elég, kivéve, ha már most is majdnem kerek.:) Magas fehérjebevitel legyen hozzá és edzés után mehetne protein tápkieg.
2012. máj. 20. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!