Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Zsírégetéshez kaptam egy jó...

Zsírégetéshez kaptam egy jó tippet:aerob edzés. Erről lenne kérdésem azoktól akik végzik ezt a fajta edzést? Kérdés lent.

Figyelt kérdés

Olvastam erről de a köv. kérdésemre nem kaptam választ:Írták hogy több féle aerob gyakorlat van.pl úszás,futás kerékpározás.

na szóval lehet ezeket a gyakorlatokat felváltva csinálni hogy ne legyen olyan monoton?

pl:egyik edzés alkalmával futok,legközelebb uszok,majd bicaj stb..

ill lehet ilyenkor cukros italt inni?itt most arra gondolok hogy szőlőcukor port feloldok vízben és azt iszom,ha nem akkor mit érdemek ilyenkor inni?



2012. jún. 4. 15:59
 1/2 dirtboy ***** válasza:

lehet variálni igen,ezen mozgások lényege hogy kalóriát égess és hogy az anyagcserédet felgyorsítsd.

cukros vizet nem szabad inni,szálkásításkor még edzés után sem kéne dextrózt innod.

edzésen sima vizet igyál vagy ha már raksz hozzá valamit akkor glutamint vagy bcaa-t lenne érdemes.

2012. jún. 4. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

cserélgetheted nyugodtan, legyen meg a heti 3, én azt mondom legalább 1 óra mindig. de ha nem akarsz ilyen unalmas dolgokat csinálni, akkor insanity-zz, na attól biztos, hogy lefogysz, ha rendesen csinálod.. meg ezek az intervallum edzések sokkal érdekesebbek, mint órákig futkosni, de kinek mi jön be.

a cukros italt remélem nem gondoltad komolyan. a szőlőcukor nem cukor? dehogynem. csak sima szénsavmentes ásványvíz, napi 3liter legalább!

70%ban a kajálásodon múlik a fogyásod. ezalatt a lisztet és cukrot távolról kerüld el. ha nem bírod édesség nélkül vegyél Steviát. van előre összeállított étrendem, vagyis javaslatok a napi étkezésekre, ha érdekel írj rám, elküldöm szívesen

2012. jún. 4. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!