Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Izom tömeg növeléshez kellene...

Izom tömeg növeléshez kellene étrend?

Figyelt kérdés
Egy ideje járok edzeni konditerembe szedek mellette fehérjét ..és kellene mellé egy jó étrend is .De olyan kellene amire nem nagyon kell költeni mivel nem megy a napi csirke mell meg ilyenek. Szóval aki tud irjon le egy olyan étrendet amivel tudok izom tömeget növelni. ?

2012. jún. 8. 19:50
 1/5 anonim ***** válasza:

Pedig hús az kellene bele. Fehérje rész ezekből állhat: sovány húsok, tojás, túró, protein. Ezekre költeni kell, mert mással nem nagyon tudod összehozni a mennyiséget. A szénhidrátot olcsón megúszod, rizs, zabpehely nem drága, viszont kell zöldség is.

Itt nézelődj kicsit: [link]

2012. jún. 8. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
a hús az sok fehérje, a tojásnak meg csak az átlátszó része fehére, mármint az sokkal tisztább.
2012. jún. 9. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Igen, csak a fehérjét gondoltam én is a tojásból, bár a sárgájának is a fele fehérjéből áll, de sok a zsír is, ezért kerüljük.:)
2012. jún. 9. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Eddig nem nagyon tudtam bármilyen étrendet tartani mivel iskolába járok napközben. De most jön a szünet ezért gondoltam elkezdek rendesen étkezni.Csak az a baj h minden nap csirke mell nem nagyon megy mivel nekem az drága.Ha valaki tud írni az írjon már nekem egy étrendet ( Izomtömeg növeléshez)
2012. jún. 9. 17:18
 5/5 anonim ***** válasza:
Amit linkeltem első kommentben, ott van egy csomó étrend. Ehetsz tömegelésnél csirkecombot is vagy halat. Nem fontos mindig csirke. Pulyka is lehet.:)
2012. jún. 9. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!