Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Túlsúlyos vagyok, hogy érdemes...

Túlsúlyos vagyok, hogy érdemes belevágjak: először súlyzós edzéssel, belőtt táplálkozással "tömegnöveljek", és utána diétázzak, vagy előbb mindenféleképp le kell csökkenteni a testzsírszázalékot? Folyt.

Figyelt kérdés

Azért kérdezem, mert nem szeretnék puha, csofi testet (meg lógó bőrt), és ha izmosabb vagyok/leszek, az később segít (már azzal, hogy van) több kalóriát égetni, de nem tudom, hogy mégis csak alapszabály, hogy előtte lefogyjak és utána ugorjak neki az izomépítésnek, vagy nyugodtan kezdhetem a növeléssel?


Illetve még 1: az ilyen step/zumba órák aerob vagy kardio edzésnek felelnek meg? és lehet olyan edzésterv, hogy heti 3x súlyzózás, a többi napon meg ilyen ugribugri?:) köszi a választ előre is!

23/L



2012. jún. 14. 23:00
 1/1 anonim ***** válasza:
Hát ha nagyon sok rajtad az zsír érdemes akkor először szerintem szálkásítani vagyis szálkásító diéta + aerob edzés (futás,biciklizés) na meg már itt is mehet a súlyzós edzés heti 3 alkalommal. Az ilyen ugrálásokat én ezek mellé max +-ba raknám be ha van rá időd de inkább a futást válaszd szerintem.
2012. jún. 14. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!