Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Naponta kétszer nyújtok most...

Naponta kétszer nyújtok most elég keveset de eljutok majd a másfél óráig is idővel. Most hogy itt a nyár lehet hogy naponta háromszor fogok nyújtani de lehet hogy kétszer tudok. Mit kéne csináljak? Leírásban bővebben.

Figyelt kérdés
ha egész nyáron háromszor nyújtok egymás után és szeptembertől csak kétszer nyújtok egy nap keményen lefogok merevedni? mert igazából lehet nyáron is kétszer fogok de nagy baj az ha mondjuk kétszer van nyújtó edzés és néha berakok egy harmadikat az okoz e bajt? mert biztos nem lesz időm három nyújtásos edzésre. (angol spárga a cél :) )
2012. jún. 15. 14:55
 1/5 clint ***** válasza:

mivan???

Az aki nem nyujt lemerevedik? Te meg akkor is kétszer fogsz.

Az egész kérdésnek semmi értelme.

2012. jún. 15. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
dehogy nincs. naponta tegyük fel hogy háromszor nyújtok egész nyáron minden nap. de szeptembertől csak két nyújtásra lesz időm. merev leszek ha nem teszem bele a harmadikat? mert megmondom az őszintét majdnem lent voltam spárgába de 4 napig nem edzettem és merevebb vagyok mint mikor elkezdtem.
2012. jún. 15. 22:23
 3/5 clint ***** válasza:
bebeszélni mindent be lehet. Csak az lehet merev aki egyáltalán nem nyujt.
2012. jún. 16. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
tehát úgyérted hogy fejben csesztem el az egészet hogy elhitettem magammal hogy rossz lett a nyújtóképességem ?
2012. jún. 16. 09:23
 5/5 clint ***** válasza:
így igaz. Mondjak egy példát? 50-es bicó felett is vékonynak érzem magam ha kicsit fogyok.
2012. jún. 16. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!