Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Elhiszitek, ha egy nő azt...

Elhiszitek, ha egy nő azt mondja, hogy diéta + Zumba mellett sokkal kevesebbet fogyott, mint diéta + nagy súlyokkal való edzés mellett?

Figyelt kérdés
És mégsem lett aránytalanul izmos?
2012. jún. 18. 14:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
igen, elhiszem.
2012. jún. 18. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 SzilKa válasza:

Igen, abszolút. Velem is ugyanígy volt. A zumba őszintén szólva nem valami megerőltető, nem pörgeti fel az anyagcserét úgy, mint a súlyzós edzés.


Az aránytalanul izmos egyedek meg szteroidot szednek, attól vizesednek fel.

2012. jún. 18. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
54%

El!

Ez a zumba kb 90% seggrazasrol szol egy ilyen 60perces "tanc" = egy testepito 10perces bemelegitesevel:D

2012. jún. 18. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Így van, ahogy a többiek is mondják, Zumba semmi terhelést nem jelent, nem elég intenzív a fogyáshoz. Súlyzós edzés 100-szor hatékonyabb és egy nő soha nem lesz túl izmos kox nélkül, mivel 1/25-öd annyi tesztót termel, mint egy férfi.
2012. jún. 18. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
ezt a kérdéset meg kéne mutatni minden csajnak :D
2012. jún. 18. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen! :D Meg is mutatom, ezért írtam ki.

Nem hiszi nekem el senki, hogy mikor zumbáztam és ugyanúgy kajáltam, mint most (diétásan), akkor ugyan fogytam-fogytam, de nem igazán nekem tetsző tempóban. Mióta nagy súlyokkal edzek, mellette pedig 3x aerobikozom, látványosabb az eredmény, azóta már nincs bezsírosodva a vállam és a kulcscsontom is egyre jobban látszik... ;)

2012. jún. 18. 14:43
 7/11 Zakathol ***** válasza:
Persze, mert a nők között azok a módszerek terjednek el amikor sz@rt sem érnek. Minden nő fél a komoly fizikai megterheléstől, mert a "hirtelen túl izmos leszek" gyökérség lebeg a szemük előtt.
2012. jún. 18. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

ÉLJEN! Egy nő rájött, hogy merjen nagy súlyokkal edzeni, és nem lesz aránytalanul izmos! :D Bátran meséld történeted mindenkinek, harcoljunk az ostoba tévhitek ellen!

Na meg hogy a fogyáshoz nem koplalni meg salátajoghurtmánián élni kell.

2012. jún. 18. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
2012. jún. 18. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

persze,h el.

a súlyzós edzés 2x-3x több kalóriát éget,mint a tánci.

2012. jún. 18. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!