Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Nagyon vékony lány vagyok! De...

Nagyon vékony lány vagyok! De a belső combomon van felesleg. Azt, hogy tudnám ledolgozni, hogy közbe ne fogyjak máshonnan?

Figyelt kérdés
168cm 49 kg, vékony vagyok,de a combom összeér látszik,hogy az egész testemen csak ott van felesleg,mindenhol máshol már szinte csontos vagyok.Mit tegyek? Nem erősíteni akarom az izmot, hanem h ne érjen össze a lábam,menjen el onnan a kis felesleg:)
2012. jún. 18. 15:02
 1/5 anonim ***** válasza:

Zsirleszivas mashogy nem tudsz egy adott testreszrol fogyni.....


Futas+dieta (de mashonnan is fogsz fogyni)

2012. jún. 18. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
amit szeretnél, az kivitelezhetetlen. nem képes az emberi test 1 adott területről fogyni.
2012. jún. 18. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Én is így vagyok. :S

165/47, és az alsó felemen van felesleg, felül meg már kinn vannak a bordáim, és nincs mellem. :(

Nem tudom, mit lehetne tenni, állítólag sajnos semmit, mert ilyen az alkatunk. :s

2012. jún. 18. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
ez nem lehetséges
2012. jún. 18. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ne tedd... ha már így is csontos vagy mindenhol, szerinted mi lesz a következménye, ha nekiállsz diétázni? Elvisznek a cihológushoz, mer' anorexiásnak hisznek. És az nem jó. Sajna így jártál, fogadd el, de inkább a többi testrészed alakítsd kicsit husisabbra, legyen izom is, legyen egy pici zsír is, mert az sokkal szebb férfiszemmel, mint egy csontos jányzó ;)
2012. jún. 18. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!