Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » A zöld danabol mennyire káros?

Rob27 kérdése:

A zöld danabol mennyire káros?

Figyelt kérdés
25éves 1.75cm vagyok és a súlyom 65 és 70kg között ingázik 70kg fölé sehogyan nem tudok menni akármit ehetek. Azt szeretném tudni hogy ha szteroidot szednék úgy a súlyomat növelné és a testalkatomon változtatna ha 1 héten 1szer 2szer edzek? Mennyire káros az egészségre? Vagy mit tanácsoltok kevés pénzből mit vegyek hogy legalább 80kg legyek és az meg is maradjon?
2012. jún. 19. 21:28
 1/5 anonim ***** válasza:

ha nincs etrended es melle heti 1x edzel akkor a zold danabol = a levego vetelell (ja nem mert levegot venni nem karos):D

Raadasul zold dana pont az amibol nem nagyon lehet eredetit kapni...(pont most olvastam valahol)

2012. jún. 19. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nagyon káros az egészségre, milliószor elmondtuk, nézz utána a kérdések között! Ne csináld!

Kétlem, hogy az az "akármit ehetek" rész megfelel a valóságnak. Egy jó tömegnövelő diétával, rendszeres, megfelelően végzett kreatin kúrákkal és persze hatékony edzéssel 80 kilóig fel kell tudnod menni naturálban.

Ha kevés a pénz, azt megértem, de akkor nem jó sportot választottál. A testépítés bizony drága dolog, nincs mit tenni.

2012. jún. 19. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
hogy te milyen sötét vagy.... a kaját rakd rendbe te szerencsétlen
2012. jún. 19. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a tanácsokat!! A pozitívokat és a negatívokat is. Ami érdekelt arra megkaptam a választ! További szép estét!!
2012. jún. 19. 22:04
 5/5 anonim ***** válasza:

zöld danabol egy rakás szemét! Ha mindenképp ezt a szemetet akarod magadba tolni akkor inkább válaszd a kéket.

De 80kg nem egy akkora brutális súly amit naturálba nem lehetne elérni!

2012. jún. 20. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!