Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » A hátam 1 ik fele nőtt a...

A hátam 1 ik fele nőtt a másik kevésbé mi a tehendő? Pedig rendesen csináltam a gyakorlatokat konditeremben több éves tapasztalat emberekkel

Figyelt kérdés
most mit csináljak?? csak a kisebb felére edzek ? pls help
2012. jún. 30. 14:10
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem. Csak jobban kell a gyengébb felére koncentrálni. Nem sok embernek szimmetrikus.
2012. jún. 30. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
de elég jól elütnek 1 mástól:(
2012. jún. 30. 14:20
 3/9 anonim ***** válasza:
Esetleg 1+2 plusz ismétlés mehet arra az oldalra pl. egykezes evezésnél, de edzeni kell rendesen az egészet. Nekem sem szimmetrikus, mert eltérő helyen van az izomtapadás. Ezzel nem lehet mit tenni.
2012. jún. 30. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
"Érdekes módon általában olyanok eszi fel ezt a kérdést, akik még nem olyan hosszú ideje edzenek. Épp ezért, a válasz: türelem, senki sem szimmetrikus, az kitartó edzés meghozza a gyümölcsét. Mindenesetre törekedni kell az egykezes súlyokkal végzett gyakorlatokra, hogy ne tudjon az egyik oldal terhelést levenni a másikról. Pl. aszimmetrikus mellizom esetében egykezes nyomások, esetleg gépeken egykezes mozdulatok végzése. Ezen felül, nagy szerepe lesz a koncentrációnak: sokkal jobban kel koncentrálni a lemaradt oldalra, figyelni kell az izomérzete. Végül pedig, egy-két extra sorozatot is bedobhatsz a lemaradt oldalra, de ne többet." /body.builder/
2012. jún. 30. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
aha értem mondjuk csinálok 5 x 10 - 12 1 kezes evezésből pl?
2012. jún. 30. 14:31
 6/9 anonim ***** válasza:

Csinálod ugyanúgy a húzódzkodást, evezést és egykezes evezést csak az utóbbinál rádobsz még egy sorozatot, valamint végig a lemaradt oldalra koncentrálsz.

Mindegyikből elég 3-4 sorozat 8-12 ismétléssel.

2012. jún. 30. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszi! Hát igyekszem:(
2012. jún. 30. 14:51
 8/9 anonim ***** válasza:
hát.:)
2012. jún. 30. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
minden más izomcsoportom rendben van,csak a hátam jobb fele cseszekszik:( XD
2012. jún. 30. 15:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!