Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Valaki össze tud állítani...

Valaki össze tud állítani nekem olyan étrendet és mozgásoat amivel 1 hónap le adhatok 10 kilót? (részletek lennt)

Figyelt kérdés
Testsúly 75kg 164cm magas vagyok. Napi rendszerességgel szoktam biciklizi és van egy 3 kós súlyzóm amit eddig nem nagyon használtam. Ha valaki össze állít egy napi sportolást azt meg kérem hogy a fuást és az úszâs hagyja ki mivel sajnos asztmás és víziszonyos vagyok

2012. jún. 30. 23:24
 1/3 Smartguy86 ***** válasza:

[link]


Az alapokkal nem vagy tisztában. Olvasd el a linken lévő dolgokat (étrend + I-IV).


1 hónap alatt legjobb esetben 5-6 kiló a maximum, amit fogyhatsz. 10-et semmiképpen, vagy az nem lesz egészséges. Amúgy semmi más teendőd nincs, csak:

Kaja: semmi cukros, semmi kenyér, semmi alkohol, semmi cigi

Edzés: napi legalább 1-1,5 óra mozgás, ami lehet bicikli, futás, erőltetett séta, túrázás, görkori, ellipszistréner kiegészítve súlyzós és/vagy sajátsúlyos edzéssel.

2012. jún. 30. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Elözö jól mondja!

Semmi fehérkenyér,pizza,sültkrumpli,vaj.

Vizet igyál!

2012. júl. 1. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Napi 3g*testtömegkg fehérje kell és 1,5-2g*testtömegkg szénhidrát (ch).

ezeket kajáld:

fehérje: sovány húsok, tojás (sosem nyersen!), sovány túró, protein tápkieg.

ch: zabpehely, barna rizs, teljes kiőrlésű kenyér, sok zöldség.

zsír: omega3, lenmagolaj.

Mindent nyersen mérünk és számolunk.

Itt találsz mintaétrendeket és tápanyagtáblázatot is:

[link]


[link]

2012. júl. 1. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!