Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Kezdőként otthon milyen...

Kezdőként otthon milyen súlyzós edzéseket érdemes végezni ha fogyni szeretnék?

Figyelt kérdés
heti 5 nap mozgok dvd-re tornázok vagy futok, de sok helyen olvastam hogy súlyzós edzés is kell a fogyáshoz. Persze diétázom is .De mit kellene csinálni pontosan, hol találok erre edzésterveket? 20 kg feleslegem van nő vagyok. Mekkora súllyal kellene edzeni mennyi ideig és milyen testrészeket?
2012. júl. 7. 21:47
 1/4 anonim ***** válasza:
A súlyzós edzés nem fontos a fogyáshoz. Ha normálisan kiszámolt diétád van mellette heti 3-4x futsz akkor fogyni fogsz.
2012. júl. 7. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 dirtboy ***** válasza:

nem a fogyás miatt kell a súlyzós edzés hanem az izom védelme érdekében kell.

fogyni az aerobtól fogsz nem a súlyzós edzéstől.

elég ha azzal a felszereléssel ami neked van minden izomra csinálsz pár gyakorlatot heti 3x.

ha eddig nem edzettél súlyzóval akkor ennyi is elég lesz.

2012. júl. 7. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Grimmm válasza:
Spartacus edzésterv.1 hónap elég eredményesen mutat.Szóval még belefutsz a starndszezonba
2012. júl. 7. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
igen már nagyjából kiokosodtam, hogy miért kell a súlyzós edzés,(izom védelem) csak azt nem értem a konditermi edzők miért mindig csak a kardiót nyomják a fogyáshoz. Most nem tudok edzőterembe járni mert kisbabám van, de a futás esténként belefér. Akkor ha a dvd tornákat boka és csuklósúllyal/gumiszalaggal csinálom az is jó? Eddig is így csináltam nagyrészt. Sajnos kilóban nemigen akar mutatkozni eredmény centikben jobb a helyzet. 87 kg vagyok 170 cm és 1600 kcal-t eszem figyelem a szénhidrát zsír fehérje adagot is. Ennél kevesebbtől sajna éhen halok:)
2012. júl. 8. 00:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!