Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ha többször csinálom ezt a...

Ha többször csinálom ezt a gyakorlatot, mint az előírt 3?

Figyelt kérdés

http://www.youtube.com/watch?v=UIjy-yKIPtg


Nem hiába 3x ajánlott? Nem használ jobban, ha többször csinálom?


2012. júl. 18. 07:00
 1/6 gelazso ***** válasza:

csináld amedig bírod, ezt a videot mindenkinek készitették, tehát nyugdíjas kezdöknek is.

naná hogy jobban használ.hajrá! egy idö után te is érzed hogy hol a határ (határ a csillagos és a szép test) :-)

2012. júl. 18. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
lehet érdemes lenne amúgy nem ezt csinálni többször hanem emellé keresni még más gyakorlatokat és azokkal együtt csinálni
2012. júl. 18. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Ci.ara ***** válasza:

attól függ mi a cél :D

Mert h ez súly nélkül magába nem sokat használ az tuti

2012. júl. 18. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Formásodni szeretnék, fogyni semmiképpen!:D
2012. júl. 18. 18:50
 5/6 Ci.ara ***** válasza:

Amikor azon agyalsz, hogy hogyan lehetne laposabb hasad, kerekebb feneked, vagy épp miért esküdött össze minden és hónapok óta miért nincs változás, akkor érdemes lenne elgondolkodni azon, hogy szintet kell ugrani!


Az otthoni mókázgatások, az erdőben futkározás egy ideig jó. Nagyon rövid ideig. Aztán a szervezet megszokja a terhelést. Mielőtt még azon agyalnál, hogy különb vagy, mint másik 7 milliárd ember a Földön, el kell keserítselek, hogy a Te tested is megszokja! És akkor már hiába jársz erdőbe futni, vagy guggolsz otthon, esetleg használod a gumiszalagot, az már nem lesz elég.


Az igazán fitt formát nem lehet otthon a négy fal között elérni, mert nincs meg hozzá a megfelelő felszerelés. Persze, lehet mondani, hogy azért javaslom az edzőtermet, vagy a személyi edzőt, mert abból nekem hasznom van, de ilyenkor gondolkodj el azon, hogy ingyen olvasol és ingyen válaszolok a Te leveledre is, szóval ez nem haszonra megy!


Lehet kamuzni, elmondhatom neked én is azt, amit a többség állít, hogy fitness dvd-től majd olyan alakod lesz, mint a szereplőknek. Vagy, hogy ha egy órás has edzésre jársz, akkor majd lapos lesz a hasad. De ez csak jól csengő szavak mögé rejtett kur.va nagy átbaszás. Azért használják, mert így lehet valamit eladni. Az már persze más kérdés, hogy változást nem fog okozni, de akkor majd azt mondják, hogy van egy új dvd, egy új program, egy új csodaszer és azt kell megvenned... és szépen 3-4 havi rendszerességgel kapod az arcodba a sok szemetet...


Pedig a titok rohadt egyszerű, ki kell lépni a komfortzónádból! Ahová érdemes eljutni, oda még soha nem vezetett könnyű út és ez az edzésre is igaz. Az az alak, mi igazán ütős, ami után a csajok is megfordulnak az utcán és felvetődik bennük, hogy leszbivé válnak, az nem otthoni dvd-vel készül.


Azért bizony tenni kell, súlyokat fogni, emelgetni, guggolni... és igen, komfortzónás tötymörgés alatt értem a futást is! Tudom, hogy emiatt mindig utáltok, de én meg azt szoktam utálni, mikor edzésnek nevezitek azt, hogy minden nap lefuttok 8-10 km-et. Mitől edzés? Talán az első héten, vagy még a másodikon. Aztán a tested alkalmazkodik, mert nem hülye és gyorsan rájön, hogy ezt huzamosabb ideig tervezed és utána már a napi rutin része, az alapanyagcsere része lesz a futás alatt felhasznált kalória is. Sőt, ami a legjobb az egészben, hogy mindezt úgy csinálja a tested, hogy a lehető legkevesebb kalóriát kelljen felhasználni.


Tudom, hogy az igazság nem kellemes, soha nem volt az és nem is lesz. Viszont amíg ilyen jó nőket hoz, mint Ti is vagytok, akik követitek ezt az oldalt, addig nem fogok kamuzni. Nem akarom, hogy hátrányosabb helyzetűek is ide szokjanak!


Észre kell venni, hogy ha valami nem működik. A diéták, a fogyó kúrák, az otthoni edzegetések egy idő után nem működnek. Aki mégis azt mondja, hogy változott az otthoni edzéstől, annak meg a fél szobát elfoglalják a súlyzók, medicin labdák és egyéb eszközök. Ez is lehet megoldás, ha nincs terem a közelben vagy épp nincs hova lejárni. 2-3 havi bérlet árából nagyon jól be lehet vásárolni. A többi már csak rajtad áll!


Kinyitod a szemed és megugrod a szintet, vagy hiszel abban, hogy Te másképp vagy összerakva, mint mi, akik még 7 milliárdan itt élünk!



OLVASD EL LEHET TANULSZ BELŐLE :D

2012. júl. 18. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ja elgondolkodtatott, tényleg.:D Kösz.:)
2012. júl. 18. 20:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!