Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mi a véleményed a szabadtéri...

Mi a véleményed a szabadtéri ingyenesen használható kondiparkokról?

Figyelt kérdés
Szerintem nagyon jó dolog,és inkább ilyenekre kellene költeni a foci helyett.(vagy ilyenekre is)

#kondipark #kültéri fitnessgépek
2012. júl. 26. 20:44
 1/9 dirtboy ***** válasza:
szerintem is jó dolog,több ilyen kéne az országba
2012. júl. 26. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
budapesten hol van ilyen?
2012. júl. 26. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Jó dolog amíg a rohadt cigányok el nem kezdik ellopkodni.
2012. júl. 26. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
csapjál oda nekik
2012. júl. 26. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Ilyen szabadtéri kondipark kéne Magyarországra is :D


http://www.youtube.com/watch?v=MNte5pRNsa4&feature=related

2012. júl. 26. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 N0rbi04 ***** válasza:
Kellene! De a magyar társadalom még nem ér fel ehhez ésszel. Első hónapban szétvernék a részeg suhancok. "Mert milyen jó már kib@szni másokkal." Meg szétlopkodnák. Nem csak a rétin*gerek!
2012. júl. 26. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ami legalább alap testépítő célra alkalmas, azt valóban nem lehetne fenntartani - de az egyszerűbb, mozgóalkatrész nélküli tornaszerek is nagyon hasznosak lennének. Én nagyon szomorú vagyok, hogy a panelházak közötti szőnyegporolókat elviszik, mert már nincs rá szükség. Pedig az nagyon jó tornaszer, kellemes magasságban van, átérem a kezemmel...


Egyébként egyszer autópályán utazva az egyik pihenőhelyen találtunk egy felnőtteknek szánt mászókát. Szimpla játszótéri elemekből állt, csak felnőtt méretben. Szóval ilyen szőnyegporoló-állvány szerű elemek voltak, különböző magasságban, egy vízszintes létraszerűség kb. 2 méter magasan, kissé ferde állásban függeszkedéshez, kötélháló meg ilyenek. Nagyon jól átmozgattuk magunkat. Szerintem az elalvásos baleset is kevesebb lenne, ha lennének ilyen tornaszerek a pihenőhelyeken, mert a mozgás felébreszt. Az egyetemi előadókban is jó lenne egy-két mászóka, nagyon kéne 5 perc mozgás az előadások között.

2012. júl. 27. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
2012. júl. 27. 15:25
 9/9 anonim ***** válasza:
#7 Ez melyik autópálya-pihenő volt?
2022. máj. 24. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!