Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyan tudok még hasra gyurni...

Hogyan tudok még hasra gyurni felülésen kivül? Az összes lehetséges módot irjátok le lécci amit csak tudtok. És hogy mennyit kell belőle naponta. Felülésből napi 100 db-ot csinálok.

Figyelt kérdés

2012. aug. 9. 15:03
 1/8 anonim ***** válasza:

Mi az, hogy mennyit kell belőle naponta csinálni? Mi a célod? A kockás has? Az nem ettől lesz, ahhoz diéta kell.

[link]

Itt találsz róla infókat.

2012. aug. 9. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
És hiába csinálod, nem megy le a zsír a hasadról/nem kockásodik, ugye?
2012. aug. 9. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
meg ha azt a százat elosztva csinálod reggel délben este az megint semmit nem ér
2012. aug. 9. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Hasizomra hasprés és lábemelés nekem elég. De nem ettől lesz látható a kockás has, hanem a diétától és az aerob edzéstől. Nincs helyi zsírégetés.
2012. aug. 9. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

180 cm magas vagyok és 65 kg,nincs is rajtam szinte zsír.

Az a százat egyszerre csinálom meg egyhuzamban.

2012. aug. 9. 15:17
 6/8 A kérdező kommentje:
jah és mi az a hasprés?erről még nem hallottam
2012. aug. 9. 15:19
 7/8 anonim ***** válasza:
2012. aug. 9. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Elolvasni a válaszokat luxus? Ha linkelnek valamit, arra rákattintani luxus? Inkább vársz, amíg a szádba rágják? Meg ne csináljuk helyetted?
2012. aug. 9. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!