Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » A nyáron kezdtem el edzeni...

A nyáron kezdtem el edzeni itthon Ezt szoktam csinálni: fekvőtámasz 3x30, felülés 3x30, Guggolás 3x20, Tolodzkodás 3x15, Hasprés 3x20+ 5-5min súlyzózás, most 32es a karom meg szálkásodtam is v. mit mellé, ezzel elérhetek nagyobb kart még?

Figyelt kérdés

súlyzóm sajna csak egy 5kg-os meg 2db 2,5kg-os van :(

(Régebben nem pont ezt csináltam azóta változtattam pár dolgot)

Ha ez fontos 175cm vagyok 66kg nyár elején 62kg körül voltam


2012. aug. 22. 21:12
 1/4 poiu ***** válasza:
82%
Mi a célod? A 20-30-as ismétlésszám az állóképességet növeli (ami jó dolog), de az izomtérfogatot kevésbé. Ha nagyobb izmot akarsz, 6-12 ismétlés a jó. Ha nem akarsz tárcsákat venni, akkor a fegyencedzés jól kidolgozott módszer.
2012. aug. 22. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

hát nagyobb bicepszet,mellet meg egy kicsit szélesebb hátat

Az a gond hogy én nem sok változást vettem észre magamon de nem rég amikor a rokonainknál voltunk ők nekik feltünt a változás

Engem sajna zavar csak nem akar jönni az eredmény am menyibe kerülne eg olyan tárcsás sulyzó úgy 25-30kgos súlyokkal?

2012. aug. 22. 21:27
 3/4 anonim ***** válasza:
5 kg rettenetesen kevés a tömegnöveléshez. Én úgy kezdtem, hogy ismerősöm csinált nekem, egy 15 kg-os súlyzót fémhulladékból 3 rongyért, mert szetben rohadt drága volt. A fegyencedzés tényleg beválhat, ráadásul, már egy alap erőnléted is van hozzá.
2012. aug. 22. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 poiu ***** válasza:

Használtan is vehetsz, fontos, hogy a rúd jó legyen, a tárcsa nem számít annyira: [link]

Végre az Aldiban találtam 1700 Ft-ért gumikötelet edzéshez. Jobb, mint gondoltam, elfér a fiókban és mindent meg lehet vele csinálni.

2012. aug. 23. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!