Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Tudnátok nekem egy pankrátor...

Tudnátok nekem egy pankrátor nevet? És kellene egy jó Finisher és egy kopogtatós fogás is mert pankrátorkodni akarok!

Figyelt kérdés

2012. aug. 23. 14:36
 1/10 anonim válasza:
try mother humper
2012. aug. 23. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
bocs ezt nem neked szántam, legyél Attila The Hun
2012. aug. 23. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ezen jót nevettem :D A pankrátorkodás nem így működik... Több év kemény edzés, és testépítés kell ahhoz, hogy pankrátor legyél. A neved illetve a mozdulataidat pedig nem te választod ki. Továbbá 18.-20. életévedet be kell hogy töltsd. Ezek elegek ahhoz, hogy egy iszonyat gagyi szervezethez kerülj be, ahhoz pl., hogy az ember bekerüljön a TNA-ba, vagy a WWE-be, az egész életét a pankrációnak kell szentelnie.
2012. aug. 23. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
ez így van!
2012. aug. 24. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:

Hát kopogtatósból is van elég de ajánlóm a kólószús markát vagy a keresztező erőkart.

Pankrátornevet meg neked kell választanod.

2012. aug. 29. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

a kolosszus marka az nagyon fáj!

nekem a tesóm szokta csinálni és mindig kikopogom magam!

a keresztező erőkar azt nem szeretem csinálni!

De még a NO! fogás is jó!

2012. aug. 29. 17:47
 7/10 anonim ***** válasza:

Ne próbáld ki otthon, se az iskolában, se máshol!

Hallottad ezt már valahol?

2012. aug. 29. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Hallottam és ne mondd azt hogy mindenki betartja!!

én tudok szimulálni és a dobásaim se fájnak mert tudom hogy csinálják és én már 3 éve gyakorlom!!

2012. aug. 30. 19:03
 9/10 Kikiiteso válasza:
nekem a kedvencem a kód törő chris jericho-tól meg az igen fogás danien bryan tő
2012. szept. 10. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Kedves Kérdező!


Szerencséd van, pont elkaptam a kérdésed, mivel én is egy HCW pankrátor iskolába járok. Nem akarlak lehurrogni, és nem akarlak kioktatni. Szóval elmondom neked, hogy ez hogy működik:


1. Nos, először is az általános iskola alsó tagozatában nem kell tenned semmit, csak nézd a pankrációt, gyakorold a mozdulatokat, egyszóval FORDITSD A PANKRÁCIÓRA MINDEN SZABADIDŐDET!!!


2. Felsőben érdeklődj utána a neten, keress tanfolyamokat, keress valakit aki ért hozzá! (Engem például 7 évig tanitott egy volt HCW pankrátor) MOST MÉG TÖBB SZABADIDŐT FORDITS A PANKRÁCIÓRA!


3. Ha kijártad az általános iskolát, akkor bizony irány a pankrátor suli! Ha igazán jó vagy, akkor onnantól megy tovább! Sajna én kijárta a sulit, de a sors em volt kegyes velem, és egy amatőr ligába se sikerült bekerülnöm, mivel a hoz veretlen forma kell hónapokon keresztül!

2013. febr. 13. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!