Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Teljesen kezdőnek tudtok...

Teljesen kezdőnek tudtok néhány alapvető tippet adni, hogyan kezdjen a gyúrásba? Heti hányszor, milyen gyakorlatokat csináljak, mit egyek stb?

Figyelt kérdés
Csak néhány általános dologra gondoltam, mert csak úgy koncepció nélkül nem akarok belevágni. 24 éves srác vagyok, kb. 60 kg, nagyon vékony, magas testalkatú. Már annak örülnék, ha egy normál, emberi alakot elérnék, kis mell és karizommal, valakinél az alapból megvan, nem is kell érte küzdenie, sajnos én tényleg az az ultravékony kategória vagyok. Olyan dolgokra gondoltam, amit otthon is el lehet végezni, mivel súlyzók, illetve egy egyszerűbb fekvenyomó pad az van, sajnos konditerembe se időm, se pénzem eljárni.
2012. aug. 26. 21:33
 1/2 anonim ***** válasza:
Ezt töltsd le és olvasd el, az alapok benne vannak: [link]
2012. aug. 26. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

kezdőknek heti 3 napos teljes testes edzés kell 2 hónapig:

[link]

Majd mehet osztott edzés. Tömegnövelő étrend is kell, amit megtalálsz az alapismeretekben a bodybuider.hu-n.

2012. aug. 26. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!