Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » 14 éves vagyok,2 hónapja...

14 éves vagyok,2 hónapja kondizok a barátaimnak ilyen kerek alakú a bicepszük de nekem valamiért nem:D lenne ötletetek hogy edzek rá mikor szálkásítsak és mennyi idő lenne?

Figyelt kérdés

Ilyen a karom ( Nem bedurranva ) [link]

Ilyet szeretnék: [link]

Szóval a 2. képre szeretném formálni:D Mivel 2 barátommal együtt járok kondiba, ugyan azt csináljuk, mondjuk ők már régebb óta de nekik olyan kerek nekem meg nem :\


2012. szept. 5. 19:15
 1/9 anonim ***** válasza:
Ez feszített állapot a képeden?
2012. szept. 5. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
igen, elég homályos telefonnal csináltam, de simán otthon nem edzés után bedurranva vagy valami.. nem izomnak néz ki ez a bajom nekem is.. pedig kemény de nem ugy néz ki mint a barátaimnak..
2012. szept. 5. 19:18
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem szálkásítani kell, hanem még izomtömeget növelni tömegnövelő étrenddel és neked is izmos lesz.
2012. szept. 5. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Nem mindenkinek egyformán csúcsos. Ezen nem tudsz változtatni, max nagyobb izomtömeggel fog másképp kinézni.

Amúgy a haverjaid nem nehezebbek nálad egy kicsit? Mert a súlykülönbség sok dob.

U.I.: Nekem olyan a bicepszem mint a 2. képen :)Sőt meg is van ekkora szerintem :)

2012. szept. 5. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Valószínűleg azért ilyen a karod, mert nincs még elég izomtömeg rajta, plusz ha jól látom talán picit zsíros is vagy, azért sem olyan jól definiált az izmod. Tömegnövelés simán menjen nyárig, utána ha nagyon akarod szálkásíthatsz, de szerintem az sem baj, ha nem a jövő nyarat célzod meg a szálkásítással még, 14 vagy, ne kapkodj sehova. :)
2012. szept. 5. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 NagyonGonosz ***** válasza:
Azért ennél csúcsosabb lesz. Tömegnövelő étrend és edzés.
2012. szept. 5. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
durva ez az első kép:Dmondjuk a második sem jobb:D
2012. szept. 5. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Szóval tömegnövelés, edzés és majd szálkásítás:D Értem.. De igazából a másik 2 haverom erősebbek is nállam.. Ezt nem is tagadom:D
2012. szept. 5. 20:00
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Tömegnövelés=tömegnövelő étrend + súlyzós edzés (esetleg 1-2 aerob edzés a szív- és érrendszer karbantartására.


Szálkásítás (zsírleadás)= szálkásító diéta + súlyzós edzés (nem változik, nem kis súllyal kell sokat, mert az hülyeség)+ heti min. 3-4, 40-50 perces aerob edzés.

2012. szept. 5. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!