Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Jobb kezes vagyok és bal...

Jobb kezes vagyok és bal lábas és elkezdtem kickbox edzésre bejárni szerintetek hátrányba vagyok ez véget?

Figyelt kérdés

2012. szept. 14. 20:23
 1/3 anonim ***** válasza:

ez inkább előny lehet.

mondjuk én a savate-ből indulok ki,ott meg végig-folyamatosan mennek az első lábas rúgások,belső combra,arcra toló,uh ott előny lenne,de ott mindenki ugyanúgy tud rúgni mindkét lábbal,nincs különbség.

nálatok nincs combos,de testre,vagy elsőlábas tolónál teljesen jó lesz.

bal kézzel is többet ütsz előkészítőket-nem tiszta erejű-lábbal is ugyanígy érdemes,főleg a kickboxban.

2012. szept. 14. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Ha megtudod szokni, szerintem nem, nekem is van egy ismerősöm ugyanezzel a helyzettel küzd ő is, de elég jól megy neki:) ha az edződ nem teszi szóvá és nem akadályoz akkor menni fog, hajrá:)
2012. szept. 14. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 poiu ***** válasza:
Mondjuk engem teljesen összezavarna, nem tudnám honnan jön az ütés meg a rúgás... :-)
2012. szept. 14. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!