Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Valaki próbálta már Norbi...

Valaki próbálta már Norbi 1000 kalóriás edzését? Milyen eredményeket értetek el?

Figyelt kérdés
2012. szept. 21. 11:00
 1/10 anonim ***** válasza:
0%

Egy felfuvalkodott pénzéhes hólyag szerinted mit ért edzéshez?

Olyan szinten vannak ez (és a hasonló) sz.arok az egészséges testmozgástól, mint Makó Jeruzsálemtől.

Taichizni, Jógázni kell nem pedig ilyen kamu videókra ugrálni, és kalóriákat számolgatni! Eleve, Norbinak az alapja, hogy nem a kalória bevitel számít, akkor mi ez az 1000 kcal edzés? Tiszta ellentmondásos baromság az egész, vedd észre kérlek.

2012. szept. 21. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
de akkor mégis miért sikerül 100aknak lefogyni ezekkel a videókkal? a mozgás minden formában jót tesz a testnek szerintem...és azzal tisztában vagyok hogy 35 perc alatt, sehogy sem égetek el 1000 kalóriát.... de azért valamennyit igen
2012. szept. 21. 13:11
 3/10 anonim ***** válasza:
0%
1000 kalóriával edzeni merészség. elájulhatsz.
2012. szept. 21. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
de ez nem arról szól, hogy csak 1000 kalóriát ehetek meg és utána edzek... hanem azt állítja hogy 35 perc alatt 1000 kalóriát égetek majd el, de ez baromság, de azért 400-500 biztos megvan benne...
2012. szept. 21. 13:16
 5/10 anonim ***** válasza:

3. válaszolót hagyd :) viccelt szerintem.


azért fogynak le Norbival, mert eszik az alacsony GI értékú termékeit. ezek persze tele vannak vegyszerekkel és gluténnal, ami mérgező és rengeteg betegségnek kiváltó oka, de ez senkit sem érdekel.


Normális esetben húst, zöldséget, gyümölcsöket eszel ezeknek is alacsony a vércukor, inzulin emelésük. Tehát nem fogsz zsírosodni miattuk, adott esetben (súlyfölösleggel) pedig fogysz.


Na most mozgás jótékony hatását mondd el a térdfájós, bokafájós zumbásoknak. A térdfájós karatésoknak. A lesérült kosarasoknak..

De a te véleményed a sajátod, én lehet láttam olyan dolgokat amiket Te nem, ezért látom másképp.

2012. szept. 21. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
hátigen, az lehet hogy viccelt:) amúgy szerintem is hülyeség ez a sok Update gagyiság, én futni szoktam járni ki a természetben, de például mikor szakad az eső akkor kell egy bent elvégezhető edzés, és ez pont megfelelne :) de köszi a válaszokat, várom továbbra is a többiek válaszát, hátha valami tapasztalat, vagy eredmény..
2012. szept. 21. 19:38
 7/10 anonim válasza:
Nekem bevált, fél hónap(pontosabban 12 nap)alatt 5 kilót fogytam vele, ami szerintem jó teljesítmény. Egyáltalán nem sanyargattam magam és nem is diétáztam. Ez az edzés rendesen megmozgat, nem tudom éget-e el 1000 kalóriát-vagy nem, de ha jól csinálod, izzadni fogsz, és érezni a hatását!
2012. szept. 22. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
ez nagyon jó teljesítmény :) és minden nap csináltad?
2012. szept. 24. 21:42
 9/10 anonim ***** válasza:
0%

Olimpikonok napi 3 edzéssel, tényleg több 1000 kcal leadással NEM fogynak. A mozgás nem fogyaszt..


Na most, benti edzés lehet a taichi, jóga, callenetics. Ezektől még mindig nem fog tönkremenni a térded, ráadásul kimondottan hasznos mozgásformák.

Ha nem eszel szénhidrátot, tejet akkor a fölösleges zsír le fog menni.

2012. szept. 25. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
100%

19:35-ös vagyok

Egy héten 6szor, vasárnap pihenőnapot tartottam

2012. szept. 26. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!