Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Erős, jó alakú, szálkás...

Erős, jó alakú, szálkás testet akarok, nem feltétlenül hatalmas izomtömeggel, de azért nem árt ha van valamennyi a csajok miatt, ehhez szerintetek fegyencedzés, harcosok étrendje mennyire megfelelő?

Figyelt kérdés
2012. szept. 29. 10:17
 1/9 anonim válasza:
Én is ezeket csinálom, engem is érdekelne.
2012. szept. 29. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
fegyencedzéssel el lehet érni egy sportos alkatot,de nem a harcosok étrendje mellett,próbálj ki vmi olyan étrendet amit a testépítők használnak szerintem sokkal hatásosabb tömegnöveléshez,a harcosok étrendje elvileg egy szálkásítódiéta,szval nem tudsz mellette izomtömeget felpakolni,a fegyencet bátran kezd el de a harcosok étrendjét nem ajánlom ha tömegelés a cél
2012. szept. 29. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Értem és kösz! Még?
2012. szept. 29. 11:17
 4/9 A kérdező kommentje:
Pl. ezek a srácok szerintetek hogy kajáltak akkor? Testépítő módra?
2012. szept. 29. 11:25
 5/9 anonim ***** válasza:

Pontosan ugyanaz a célom, mint neked.


Hatalmas izomtömeged akkor sem lesz, ha AKARNÁL. Legalábbis szteroidok nélkül nem.


Harcos étrendet nem ismerem, gyúrós étrendet követem + gyúrok.


Ha anyagilag megengedheted magadnak, akkor inkább a súlyzós edzés javaslom, de a megfelelő étrendhez így is úgy is lóvé kell.


Ha neked szimpatikusabb a fegyencedzés, az is jó lesz. A szálkásság inkább étrend és aerob mozgás kérdése, szóval elég fegyelmezetten kell majd enned szálkásítás/tömegelés rendszerben.


A célodat el fogod érni! A csajok pedig imádják. :)

2012. szept. 29. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Van egy gyerek aki pont ugyanzt csinálja, googleba ird bw hogy jayworkout
2012. szept. 29. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
És harcosok étrendjével tényleg nem lehet tömegelni, a leangains-el már inkább
2012. szept. 29. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Mi az a leangains?
2012. szept. 30. 13:43
 9/9 anonim ***** válasza:
Google?
2012. szept. 30. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!