Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ha valakinek kiálló hasa van,...

Ha valakinek kiálló hasa van, nem feltétlenül csak a rajta lévő zsírréteg miatt, az mitől lehet, ha kizárjuk a puffadást és egyéb hasonló ideiglenes dolgokat?

Figyelt kérdés

Kevés háj van rajta, de nem pont amiatt tűnik nagynak és kiállónak. Lehet a hasfal edzetlensége és lazasága? Emiatt nem tart a hasfal és a környező izmok rendesen, és elgyengülnek, és a has egyszerűen elveszti feszességét és merevségét és a belső szervek nyomása érvényesül és emiatt kiálló has jön létre? Ha hasedzést folytatok, és bedurran a hasizom, megfeszül és tart, akkor ráfeszítés nélkül is egyenes hasfalam lesz, és érzékelhetően helyén van és tart egyenes hasfalat eredményez. Mitől függ ez, vagy hogy működik? Vagy ez genetika és kész, mindenképpen kicsit kipúposodó lesz ha edzem, ha nem, és sosem lesz tök egyenes?


Valaki aki ért ehhez világosítson fel légyszi!


Mellékeltem képeket, ez nem az én hasam, és ez már durva is lenne, ennyire nem áll ki nekem, de a jellege az hasonló nálam is csak nem ennyire erőteljes.


[link]


Köszönöm a válaszokat!



2012. okt. 12. 22:16
 1/2 anonim ***** válasza:
Esetedben amiről nagy valószínűséggel szó van, az zsigerek közötti csepleszben történő nagyobb mérvű zsír felhalmozódás. Ez az úgy nevezett viszceláris(zsigeri) zsír. Hasazással nem fog megszűnni a problémád. Ezt bizony diétával kell orvosolni. Érdemes a dologgal időben elkezdeni foglalkozni, mert van a történetnek egy egészségügyi vonatkozása is. Szerepet játszhat szív és érrendszeri megbetegedésekben.
2012. okt. 12. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Szia! Énis ilyen jellegű problémával küzdök! Neked sikerűlt megoldást találni a has LAPOSÍTÁSÁRA ha igen kérlek oszd meg velem köszönöm 🙂
2019. jún. 3. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!