Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ha ma este elmegyek futni...

Ha ma este elmegyek futni (életemben először) annak lesz valami haszna?

Figyelt kérdés

Szóval egy alkalom használ valamit? Vagy akár maradhatok is itthon?

Felszedtem 2 kilót. Ez nem sok, de vékony vagyok és ezért eléggé meglátszik rajtam (leginkább: arc, has). Utálok futni, de jövő héten lesz csak biciklim, és nem bírom ki, hogy ne csináljak addig valamit. Akárhányszor egy kicsit behajlítom a hátam (hajolok valamiért, vagy görbe háttal ülök), érzem a kis hasamat és majdnem már "rosszul vagyok" tőle. (nincsenek étkezési zavaraim, csak megszoktam, hogy vékony vagyok)


2009. aug. 7. 19:26
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
ne haragudj,de kicsit nevetséges...gondolom te is érzed,hogy egy alkalom semmit nem ér.vagy csináld rendszeresen,vagy sehogy.ha csak heti kétszer futsz,de rendszeresen,és mellé normálisan étkezel,az fog használni!
2009. aug. 7. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
nem használ.max.annyit h.jól elfáradsz és jobban alszol.heti 2x,3x fél óra.az esetleg meglátszik+kiegyensúlyozott étkezés.
2009. aug. 7. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
a semminél jobb.
2009. aug. 7. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
lesz hatása: leizzadsz :D
2009. aug. 8. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Lepártoltam a heti kettő futás mellett.

Köszi a válaszokat.

2009. aug. 8. 20:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!