Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Otthonra vettem egy ilyen...

Otthonra vettem egy ilyen ajtófélfa közé becsavarós húzódzkodót, amiről olvastam hogy nem valami biztonságos igaz-e?

Figyelt kérdés
Illetve mennyire sérti fel az ajtófélfát?

#húzódzkodó #becsavarós
2012. nov. 3. 21:28
 1/10 anonim ***** válasza:
Ha nagy a testsúlyod szerintem tönkreávghatja az ajtófélfát.
2012. nov. 3. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nekem ilyen van 4 éve, de nincs még gond.
2012. nov. 3. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Hát még nem estem le vele, bár nem vagyok túl nehéz. De tudtommal 100 kilóig 1 méteres hossz esetén még biztonságos.
2012. nov. 3. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Le is fotóztam, hogy bizonyítsam, nem ment még szét az ajtó:

[link]

2012. nov. 3. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen, évekig használtam, semmi baj nem volt vele, szóval csak bátorítani tudlak :)
2012. nov. 3. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Legjobb! Nekem is ilyen volt a régi albérletben, évekig nyúztam, és nem volt soha semmi baja. Jövet-menet húzódzkodtam néhányat, és mivel nem volt útban, nem kellett eltenni, meg elővenni, sose untam meg.
2012. nov. 4. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Nemcsak most olvastam az egyik hasonló kérdést és ott írták, hogy az efféle húzódzkodó rúd károsítja az ajtótokot. Így a másikat ajánlották afféle önmegtámasztóst.
2012. nov. 4. 09:46
 8/10 anonim ***** válasza:
Én meg fényképpel bizonyítottam, hogy nem teszi tönkre. De te tudod, vegyél amilyet gondolsz.
2012. nov. 4. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
és mi a véleményed arról amit csak be kell tekerni, csavarozás nélkül?
2012. nov. 4. 11:48
 10/10 anonim ***** válasza:
Ezt is lehet úgy használni, hogy csak tekered és befeszül az ajtókeretbe, csak én becsavaroztam a két fekete műanyag pöcköt, amire ráilleszkedik a rúd. De használtam már simán a tartó műanyagok nélkül is és úgy is jó.
2012. nov. 4. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!