Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » A szobabiciklizés mivel jár?...

A szobabiciklizés mivel jár? A hasról is éget zsírt? És napi/heti használat ajánlott zsírégetéshez? 17 éves fiú vagyok 65 kg csak van rajtam zsír (lábamon, hasamon, karomon) ezt szeretném eltüntetni.

Figyelt kérdés
2012. nov. 17. 22:34
 1/5 Takumi ***** válasza:
Helyileg nem tudsz zsírt égetni. Diétás étrend, megfelelő mozgás. Napi használatot javaslom akár 1 órát, ha mást nem sportolsz.
2012. nov. 17. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igen, diétával mindehonnan megy le vele zsír. Heti minimum 3-4-szer 40-50 perc kellene, de minden nap is mehet.
2012. nov. 17. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
milyen diétára lehet gondolni? Nem szoktam enni cukrot,csokit,zsíros ételt, és próbálok kevés kalóriát bevinni kb. 3 hónapja és -5 kg-nál tartok
2012. nov. 17. 22:50
 4/5 anonim ***** válasza:

Szálkásító diéta: napi 2,5-3g*testtömegkg fehérje kell és 1,5-2,5g*testtömegkg szénhidrát (ch). Ha nincs súlyzós edzés, akkor elég lesz 2g x ttkg fehérje is.

A magasabb ch mennyiségről érdemes kezdeni és ha nincs meg a heti min 0,5kg fogyás, akkor lehet csökkenteni. Viszont ne legyen több a fogyás, mint heti 1kg, mert akkor nagy az esélye az izomvesztésnek. 

ezekből kellene összerakni az étrendet: 

fehérje: sovány húsok (csirke, pulyka, hal, marha), sovány túró, tojás, protein tápkieg. 

ch: zabpehely,barna rizs, teljes kiőrlésű kenyér, sok zöldség. 

zsír: omega3, lenmagolaj. 

Itt találsz étrendeket is:  [link]

2012. nov. 17. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

kalóriát éget,meg intenzitástól függően megdolgozza a szív-érrendszert.

oszt ennyi.

65 kiló?

háháhá...

na jó.

17 évesen én sem voltam egy vastag gyerek,voltam vagy 75 kiló,de érhálózat volt a hasam.

2012. nov. 18. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!