Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Van olyan testépítő szer, ami...

Van olyan testépítő szer, ami égeti a zsírt, és nem egészségtelen?

Figyelt kérdés
Küzdősportolok jó ideje, az izmaimmal sincs gond, (tehát nem olyanra gondolok, ami tömeget növel) de szeretném leadni a hasizom felől azt a kis párnácskát. Van valami szer a célra?
2012. nov. 21. 10:42
 1/8 anonim ***** válasza:
Diétának hívják. Minden, ami hőmérsékletet növel, vagy adrenalint, vagy bármit, egészségtelen.
2012. nov. 21. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Takumi ***** válasza:
Mhp dren
2012. nov. 21. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Vannak zsírégetőknek nevezett tápkiegek, amik segíthetnek egy keveset a fölösleg leadásában, de egyik sem működik szálkásító diéta nélkül. Tehát olyan nincs, hogy ugyanúgy kajálsz és akkor egy kis zsírégetőnek nevezett cuccal te szálkás leszel.

Edzés előtt fél órával tolj 2g L-karnitint tartalmazó tápkieget. + nézhetsz valami Perfect fatloss, reform, stb tápkieget is.

De a diéta a legfontosabb!

2012. nov. 21. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Féltem, hogy ez lesz a válasz. :)
2012. nov. 21. 12:32
 5/8 anonim ***** válasza:
Az erős ételek,pl.gyömbér fokozzák az anyagcserét egy kicsit,szerintem ezeket told néha.A boltban kapható akármilyen zsírégetőket én fölösleges pénzkidobásnak tartom.Egyébként meg a diéta a döntő valóban,ha az f--sza,akkor menni fog a fogyás.
2012. nov. 21. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Igen, de ha diétázom álmos vagyok egész nap, szarabb a hangulatom, és a sport sem megy úgy.
2012. nov. 21. 19:16
 7/8 anonim ***** válasza:

Hát azért ha tényleg jó a diétád,akkor pont,hogy energikusabbnak kellene lenned...Én legalábbis az voltam tőle.

oszd be a kaját napi 5 étkezésre.

2012. nov. 21. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 monyákos tuba válasza:

Igen van!

Fehérjének hívják. Annak megemésztéséhet több energia kell, mint amennyit szolgáltat, tehát akár tartalékolt zsírodból is vonhatja el a hozzá szükésges energiát.


Ráadásul a fehérje még az izmot is építi, vagy lassítja ha fogyna.


Ezen kívül vannak még zsírégetők (pl. koffeines, l-karnitin, cla, hca), de ezek nem testépítő szerek, hanem zsírégetők. Amik önmagukban hatástalanok, ha zsírt, cukrot, és finomított szénhidrátot eszel közben, valamint ha nem intervalozol és súlyzózol eleget. Ha pedig csak hasról szeretnéd csökkenteni, akkor többet lábazzál!

2019. okt. 29. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!